امروز : یکشنبه   06. مهر 1399   9. صفر 1442   27. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4613  تاریخ انتشار:شنبه, 12 تیر 1395 ساعت 14:14 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
مطالبه گری مردم درجهت پیشرفت و توسعه شهرستان بسیارموثر است +گزارش تصویری

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد در جمع نمازگزاران روزه دار شهر وحدتیه ضمن تقدیر وتشکر از همکاری مردم و مسئولین اظهارداشت: مطالبه گری مردم درجهت پیشرفت و توسعه شهرستان بسیار موثر است در این مدت چهار سال نمایندگی شاهد روحیه مطالبه گری و عدالتخواهی مردم نجیب شهرستانم بودم که قابل تقدیر و تحسین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد با حضور در جمع نمازگزاران روزه دار شهر وحدتیه در بین دو نماز ضمن ارائه عملکرد از همکاری مردم و مسئولین بخش تشکر و قدردانی نمود.

موسوی نژاد ضمن تشکر از مردم ، مسئولین و امام جمعه شهر وحدتیه اظهارداشت: مطالبه گری مردم و مسئولین شهرستان بسیار برایم با ارزش بود.

وی افزود: مطالبه گری مردم در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان بسیار موثر بود.

http://uupload.ir/files/oi7d_1_(18)_(copy).jpg

نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم با بیان اینکه اگر کم کاری و قصوراتی داشته از سر غفلت نبوده ابرازداشت: طبق عهدی که با مردم از روز اول داشتم سر سوزنی از حقوق مردم کوتاه نیامدم و فریادگری برای مطالبات شما بودم.

وی تاکیدکرد: در مجلس 608 نطق و 13 سرح را به تنهایی ارائه و به تصویب رساندم که همه آنها در راستای خدمت رسانی به مردم بود.

موسوی نژاد با بیان اینکه در بحث خرما و نخیلات مشکل را برای همیشه برطرف کردیم گفت: قانونی را در مجلس تصویب کردیم که درصورتیکه نخلداران متضرر شوند خرمای آنها توسط دولت خریداری شود.

وی بیان داشت: کلنگ زنی احداث سد دالکی از دیگر اقدامات موثر در حل مشکلات کشاورزان و نخلداران بود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم حل مشکل اشتغال را در گرو احداث پتروشیمی در دشتستان دانست و گفت: پتروشمی در هر سال میتواند نیروهای جدیدی را بکار گیرد که مشکل بیکاری را در شهرستان کمتر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در بحث اعتبارات بیشترین اعتبارات را رای شهرستان در ین دیگر شهرستانها جذب کردیم.

http://uupload.ir/files/fxxv_1_(14)_(copy).jpg

حجت الاسلام موسوی نژاد با اشاره به اینکه چون شایستگی های مردم شهرستان زیاد بود باید حضوری پررنگ در مجلس پیدا میکردم اذعان داشت: یکی از طرح هایی که در مجلس ارائه کردم اضافه کردن بک بند بنام بند«ق» در لایحه بودجه بود که دولت موظف شد به همه روستاها گازکشی کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم در پایان خاطر نشان کرد: از هیچ فرصتی برای خدمت رسانی به مردم دریغ نکردم و از هیچ مدیری برای کارهای شخصی استفاده و بهره نبردم.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد در پایان سخنرانی از همه مردم ، مسئولین و ائمه جمعه ها در همکاری و تعامل با دفتر تقدیر و تشکر نمود.

شایان ذکر اینکه نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم نماز جمعه و عصر را با مردم روزه دار شهر وحدتیه بجا آورد و در مراسم راهپیمایی شرکت نمود.

«« گزارش تصویری سخنرانی حجت الاسلام موسوی نژاد

در جمع نمازگزاران روزه دار شهر وحدتیه »»

http://uupload.ir/files/5n24_1_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/cdny_1_(1)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/f0ki_1_(2)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/htsb_1_(3)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/bssw_1_(4)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/a2lb_1_(5)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/fs5b_1_(6)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/qkzj_1_(7)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/r5k3_1_(8)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/a21n_1_(9)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/nf7z_1_(10)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/tzyu_1_(11)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/eboe_1_(12)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/oyi9_1_(13)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/fxxv_1_(14)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/4ktq_1_(15)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/kl1_1_(16)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/z0h_1_(17)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/oi7d_1_(18)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/9fib_1_(19)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/48er_1_(20)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/nllb_1_(21)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/75xo_1_(22)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/ttk7_1_(23)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/j3ya_1_(24)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/ruaw_1_(25)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/ij0i_1_(26)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/3dly_1_(27)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/7dmu_1_(28)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/klir_1_(30)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/tun5_1_(31)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/crc_1_(32)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/0xjs_1_(33)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/qx7_1_(34)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/n3je_1_(35)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/pgl_1_(36)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/ugnl_1_(37)_(copy).jpg

/

آخرین بروز رسانی در شنبه, 12 تیر 1395 ساعت 20:01
 

یادداشت 

ک آریاپور
یکشنبه, 13 تیر 1395
+2 پاسخ
از اینکه همت و اراده خدمت صادقانه داشته اید و تلاش گسترده نمودید از خداوند برای شما و همه کسانیکه فی سبیل الله گام بر میدارند دعای خیر دارم
 

نظرات بینندگان