امروز : یکشنبه   06. مهر 1399   9. صفر 1442   27. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4612  تاریخ انتشار:شنبه, 12 تیر 1395 ساعت 00:54 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
روز قدس یک حرکت و اقدام اتحادی است که مبنای اعتقادی دارد+گزارش تصویری

حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد در سخنرانی مراسم راهپیمایی روز قدس در شهر شبانکاره اظهار داشت: ماه مبارک رمضان وجه مشترک بین کشورهای اسلامی بدلیل اعتقاد به روزه داری است که حضرت امام (ره) بهمین دلیل آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامید که اقدامی بسیار ارزشمندانه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی(تکلیف)، مراسم باشکوه راهپیمایی روز قدس در شهر شبانکاره با حضور مردم ولایتمدار این شهر برگزار شد و حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نزاد در این مراسم سخنرانی نمود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم اظهارداشت:رژیم صهیونیستی برای تحقق بخشی اهدافشان در منطقه کشورهای اسلامی را تحت سلطه خود قرار دادند.

وی افزود: این فتنه اسرائیلیها باعث از بین رفتن اتحاد کشورهای اسلامی میشد و آنها با اختلاف افکنی نقشه شوم خود را در منطقه پیش میبردند.

http://uupload.ir/files/csqu_1_(3)_(copy).jpg

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد در ادامه بیان داشت : حضرت امام از نقشه شوم آنها باخبر بود و وچون مسلمانان جهان در ماه رمضان با توجه به اعتقاداتشان که وجه مشترک آنها بود آخرین جمعه این ماه را روز قدس نامگاری کرد.

وی گفت: این اقدام امام بسیار با ارزش بود که اختلاف بین مسلمانان را ازبین ببرد و فریادگری برای مردم مظلوم فلسطین باشد.

وی با بیان اینکه حضرت امام مبارزه با اسرائیل را از یک کشور بالاتر بود ابرازداشت: روز قدس علاوه بر اینکه یک مانور برائت از آمریکا و اسرائیل بود یک حرکت و اقدام اتحادی است که مبنای اعتقادی دارد.

موسوی نژاد با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس عظمت بخشی به شعارهای دینیمان است گفت: اسرائیل خوی برتر بینی و زشت و پلیدی داشت که خود را در جهان نژاد برتر میداسنت بهمین دلیل هیچوقت دین خودشان را تبلیغ نمیکردند.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستها افراد نخبه و مخترع را درراستای بخدمت گیری جامعه بشری بخدمت میگرفتند که اصلا در آن خدمت به مردم در ان نقشی نداشت.

http://uupload.ir/files/8r4u_1_(11)_(copy).jpg

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه داریم اقدام هوشمندانه حضرت امام (ره) را گسترش و بسط دهیم عنوان کرد: هر فتنه ای در دنیا دیده میشود دستی از اسرائیل در آن وجود دارد.

وی گفت: نفوذ انها در رای گیری ریاست جمهوری آمریکا بحدی است که اگر کسی علیه اسرائیل باشد در این انتخابات رای نخواهد آورد.

وی تصریح کرد: اگر جهان اسلام برای مقابله با اسرائیل در کنار هم نباشد شک نکنید که فتنه هایشان را بیشتر خواهند کرد.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم و مسئولین در سالهای نمایندگی در مجلس گفت: آنچه که عهد کرده بودم ذره ای از حق و حقوق شما در مجلس کوتاه نیامدم واگر جایی حقی از استان ضایع میشد ایستادگی میکردم.

وی گفت: در مجلس بیش از 605 نطق و 13 طرح را مطرح و ارائه کردم که همگی این طرح ها در دفاع از مردم شهرستان و استان بود.

نماینده مردم دشتستان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: از همه مردم بخاطر قصوراتم عذرخواهی میکنم و از محضر شما طلب حلالیت دارم.

«« گزارش تصویری سخنرانی حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد

در جمع نمازگزاران روزه دار شهر شبانکاره در روز قدس »»

http://uupload.ir/files/bgsw_1_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/v637_1_(1)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/bba_1_(2)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/csqu_1_(3)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/39xe_1_(4)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/6wq_1_(5)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/9pbn_1_(6)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/qoaz_1_(7)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/u2yh_1_(8)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/nf8u_1_(9)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/rcf0_1_(10)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/8r4u_1_(11)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/oqsc_1_(12)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/3yuj_1_(13)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/ycmf_1_(14)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/cwud_1_(15)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/roxe_1_(16)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/h63e_1_(17)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/lu3x_1_(18)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/wq3v_1_(19)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/7yrq_1_(20)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/hlnf_1_(22)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/1rj9_1_(21)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/huj9_1_(23)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/cijh_1_(24)_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/91j4_1_(25)_(copy).jpg

/

آخرین بروز رسانی در شنبه, 12 تیر 1395 ساعت 19:58
 

نظرات بینندگان