امروز : شنبه   10. آبان 1399   14. ربيع‌الاول 1442   31. اکتبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4530  تاریخ انتشار:پنجشنبه, 24 دی 1394 ساعت 15:10 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
کلنگ زنی حسینیه مسجد حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله حسین آباد برازجان+گزارش تصویری


با حضور نماینده مردم دشتستان ، امام جمعه برازجان و جمعی از مردم محله حسین آباد برازجان مراسم کلنگ زنی حسینیه مسجد حضرت ابوالفضل العباس برگزار شد و از خادمان مسجد تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، مراسم کلنگ زنی حسینیه مسجد حضرت ابوالفضل العباس محله حسین آباد با حضور حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد ، امام جمعه برازجان ،رییس اداره تبلیغات اسلامی دشتستان و جمعی از مردم برگزار شد.

کلنگ زنی این مراسم توسط نماینده مردم دشتستان ، امام جمعه ، رییس تبلیغات اسلامی دشتستنان و همچنین توسط همسر شهید حسین خدادادی انجام شد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار داشت: اسلام کامل‌ترین دین است و باید در راستای گسترش فرهنگ اصیل اسلامی و دینی و قرآنی در جامعه اهتمام ورزیم.

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد افزود: توسعه زیرساخت‌های دینی و مذهبی و ایجاد اماکن قرآنی و فرهنگی و دینی و تجهیز مساجد و حسینیه‌ها باید در دستور کار قرار گیرد و در این مسیر نباید کم‌کاری و اهمالی صورت گیرد.

وی یادآور شد: خیران در دشتستان در راستای احداث مجتمع‌های فرهنگی و دینی کمک‌های بسیار خوبی تاکنون داشته‌اند و ساخت این دو پروژه بزرگ مذهبی نیز در همین راستا صورت گرفته است.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این دو پروژه در مساحت 400 مترمربع و در دو طبقه مجزا احداث می‌شود و بالغ بر سه میلیارد ریال برای ساخت این مجموعه هزینه می‌شود که از محل کمک‌های خیران جمع‌آوری شده است.

موسوی‌نژاد گفت: امیدوار هستیم مسئولان نیز در راستای توسعه زیرساخت‌های دینی و فرهنگی و مذهبی اهتمام ورزند تا شاهد بهبود وضعیت اماکن فرهنگی دینی باشیم.

امام جمعه برازجان نیز اظهار داشت: احداث این مجتمع فرهنگی و حسینیه در واقع از نیازهای مهم مردم محله حسین‌آباد بوده که محقق می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن مصلح افزود: امیدواریم با همکاری مسئولان و کمک خیران، این دو پروژه در کمترین زمان ممکن تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی یادآور شد: زمین این مرکز توسط زینب زارعی خواهر شهید حسین زارعی که از شهدای همین محله است خریداری شده است.

شایان ذکر اینکه در پایان مراسم از خادمین مسجد تجلیل بعمل آمد.

http://8pic.ir/images/rywesj5zx8x4d37unkpd.jpg

http://8pic.ir/images/cs9jsgih3oygwr0dsbbs.jpg

http://8pic.ir/images/73c8z1g8ji4pqv1fleuj.jpg

http://8pic.ir/images/7d49ldalphz1r101eqpj.jpg

http://8pic.ir/images/tua7vrk1kd1whny5nape.jpg

http://8pic.ir/images/12e1xny2gabr9uepf7yx.jpg

http://8pic.ir/images/gw6fem88z2zyhgp0f0iw.jpeg

http://8pic.ir/images/b6gu2yf88def5kxn0dpy.jpeg

http://8pic.ir/images/pbhcokhc1ww42b6lh8hj.jpg

http://8pic.ir/images/9s9ib7ofsqvcsf1we7i5.jpg

http://8pic.ir/images/1g9mzju13b5kizsjdyed.jpg

http://8pic.ir/images/e68pk0hqdqlwtadfzhat.jpg

http://8pic.ir/images/j7iydgw89iw6u4bi11vs.jpg

http://8pic.ir/images/rhwv94zntizsuv4rq02n.jpg

http://8pic.ir/images/mm2z59ibmdppa9d5whdd.jpg

http://8pic.ir/images/j3rau5e5vs6ic6r0hl7f.jpg

http://8pic.ir/images/c90kioj54wseef9l4u85.jpg

http://8pic.ir/images/dqgub0knx0nrjo2q015r.jpg

http://8pic.ir/images/8c2bbit7ta5sht9d39ym.jpg

http://8pic.ir/images/tvlnd1oinq539efkbwxc.jpg

http://8pic.ir/images/xzyq7lsyk2z685yfvbrq.jpg

/آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 23 فروردین 1395 ساعت 17:06
 

نظرات بینندگان