امروز : یکشنبه   06. مهر 1399   9. صفر 1442   27. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4577  تاریخ انتشار:دوشنبه, 20 اردیبهشت 1395 ساعت 14:52 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
درتذکر شفاهی مطرح کرد:
از مشکل ته لنجی و راههای اهرم ،برازجان و تنگ ارم تا ساخت راه گیسکان ، پتروشیمی و بیمارستان جدید + فایل صوتی

نماینده مردم دشتستان ضمن خواستار پیگیری مشکل ته لنجی واعتبارات ساخت سد دالکی ، به وزارت راه در بهسازی راههای اهرم برازجان و تنگ ارم وساخت راه گیسکان تذکر داد و اظهارداشت: وزارت بهداشت فورا بیمارستان جدید را در مکان بیمارستان 17 شهریور بسازد و مرگ کودک 5 ساله را بررسی کند .

*برای دریافت فایل صوتی با حجم 264 کیلوبایت اینجا کلیک کنید. *

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، سیدمهدی موسوی نژاد در نشست علنی روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی سخنان خود را همچون گذشته با قسمتی از وصیت نامه یکی دیگر از شهدای دشتستان بنام ماندنی ذاکری از روستای چاه خانی شهرستان دشتستان آغاز کرد.

وصیت این شهید بزرگوار این بود:« وحدت کلمه را حفظ کنید ما تا آخرین قطره خون خود با دشمنان می جنگیم و هیچ حراسی نداریم وشهادت را سعادت میدانیم .»

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته جانباز و پاسدار به تمامی جانبازان و دلاوران 8 سال دفاع مقدس گفت: بیمارستان 17 شهریور برازجان چند روز پیش در آتش سوخت، لذا وزیر بهداشت سریعا دستور ساخت بیمارستان جدید در محل همین بیمارستان را صادر کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی همچنین از آقایان رئیسی، الیاسی و دارابی برای راه‌اندازی فوری درمانگاه برازجان تشکر کرد.

موسوی نژاد با بیان اینکه جاده‌های برازجان، اهرم و تنگ ارم قتل گاه مردم شده است، افزود: وزارت راه و شهرسازی سریعا راه تنگ ارم را بهسازی کند و اعتبارات سد دالکی در سال 95 پرداخت شود.

وی همچنین خواستار احداث پتروشیمی دشتستان شد و ادامه داد: اکنون که انتخابات تمام شده آیا وقت احداث این پتروشیمی فرا نرسیده است؟

موسوی نژاد از مسئولین امنیتی، نیروهای نظامی و فرمانده انتظامی استان و شهرستان حوزه انتخابیه خود به جهت ایجاد امنیت در شهرستان دشتستان تشکر کرد.

وی در تذکری به رئیس جمهور ادامه داد: حقوق مردم محروم و مستضعف تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شود، آن‌ها مشکلات عدیده‌ای داشته و خانه‌ها و سکونتگاه‌هایشان مصادره می‌شود.

موسوی نژاد همچنین از وزیر بهداشت درخواست کرد که مرگ کودک 5 ساله در یکی از بیمارستان ها را پیگیری کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ته لنجی‌ها باید ساماندهی شوند، تصریح کرد: اشتغال این افراد را تعطیل نکنید، آیا وقت آن نرسیده که با قاچاقچیان مورد حمایت باند‌های ثروت و قدرت مبارزه جدی شود.

*برای دریافت فایل صوتی با حجم 264 کیلوبایت اینجا کلیک کنید. *

/

 

یادداشت 

دشتستانی
دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395
0 پاسخ
هنوز هم نطق میکنید واقعا عجیبه
 
رضا
دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395
0 پاسخ
نماینده عزیز مشکل معلمان را هم همچنان پیگیری فرمایید
 
علی
دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395
0 پاسخ
واقعا از زحمات شما متشکرم
 
ک.آریاپور
سه شنبه, 21 اردیبهشت 1395
+1 پاسخ
به سهم خود از انعکاس پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه که با اولویت زیر ساختها رفاهی پزشکی اجتماعی انجام میپذیرد صمیمانه قدردانی نمایم از خداوند توفیق خدمتگذاران پاک نهاد را ارزومندم
 

نظرات بینندگان