امروز : جمعه   02. آبان 1399   6. ربيع‌الاول 1442   23. اکتبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4585  تاریخ انتشار:دوشنبه, 03 خرداد 1395 ساعت 03:06 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
جشن باشکوه میلاد حضرت مهدی(عج) در برازجان با سخنرانی نماینده مردم دشتستان + گزارش تصویری (سری اول)

جشن بزرگ میلاد حضرت مهدی عج در دبستان مقداد برازجان با حضور گسترده مردم ، مسئولین شهرستان و با سخنرانی نماینده مردم دشتستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، جشن بزرگ میلاد منجی عالم حضرت مهدی روز یکشنبه در دبستان مقداد برازجان با حضور انبوه مردم برازجان ، فرماندار و معاونین ، شهردار، رییس و اعضاء شورای شهر برازجان ، امام جمعه های شهرهای شهرستان دشتستان وبخشدار شبانکاره و دیگر مسئولین و با سخنرانی نماینده دشتستان و اجرای برنامه های مختلف برگزار شد.

نماینده مردم دشتستان ضمن عرض تبریک بمنسابت میلاد حضرت مهدی (عج) اظهارداشت: حضور در این مراسمات و دیگر مناسبتهای مذهبی همگی بهانه ایست برای اینکه بدانیم چقدر در جامعه تاثیرگذار هستیم.

وی افزود: باید مواظب باشیم که در این دوران چه نقشی را برعهده داریم اگر بی تفاوت و بی خیال بودیم و نقشی نداشتیم یعنی سکوت کرده ایم که نشاندهنده این است که در نظام خلقت هستی نقشی را بر عهده نداشته و حیاتمان حیات واقعی نیست و خداوند هدفش از خلقت انسان این نبوده است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در ادامه بیان داشت: وقتی حر از انتظار میشود نه یعنی اینکه در کنج خانه بنشینیم و فقط عبادت کنیم البته عبادت برای رسیدن به هدف و حقیقت خوب است ولی این تمام کار نیست.

وی تاکید کرد: معنای انتظار این نیست که هر روز جمعه ببینیم آیاامام زمان آمده است یا نه.

وی با اشاره به اینکه انتظار یک عملیات اجرایی است ابرازداشت: انسان باید عملیات انتظار را اجرایی کند نه فقط منتظر بنشیند چون اگر به ماموریتی که دارد عمل نکند یعنی ماموریت واقعی خود را انجام نداده است.

وی در ادامه گفت: اولین گامی که برای اجرای این عملیات باید برداریم این است که بانیم در کجای این عملیات هستیم.

http://uupload.ir/files/vhpj_dsc_0066_(copy).jpg

این عضو روحانیت مجلس در ادامه گفت: اولین رفتار در عملیات انتظار فهمیدن مرز بین حق و باطل است که معیار حق قرآن و اهل بیت است که اگر مبتنی بر این معیارهای عمل کردیم و رفتارمان مبتنی بر این معیارها بود ح را انجام داده ایم.

وی اذعان داشت: انسانها با منیت و مقامات دنیوی معیار حقنمیشوند و نباید در کار و شغلهایمان دروغ بگوییم چون بحق عمل نکرده ایم.

وی تصریح کرد: کسی که نقش موثری در انقلاب داشته ولی هم اکنون در مقابل رهبری می ایستد بحق عمل نکرده و رفتار ،منش و کلام او مبتنی بر قرآن و اهل بیت نیست.

وی گفت: برای ظهور داریم نزدیک میشویم و عرصه ها تنگتر وخطرناکتر میشود و می طلبد که علم مان را بیشتر کنیم باید نگاه کنیم ببینیم آیا رفتار و منش ما منطبق بر اعمال و معیار های حق هست یا نه؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس در خصوص دومین رفتار در اجرای عملیات انتظار اظهارداشت: باید بدانیم که در عصری که زندگی میکنیم نقش مان در تاخیر و زود بودن ظهور حضرت موثر است.

وی گفت: باید بدانیم که اگر به نقش خودمان عمل نکنیم و بی خیال باشیم ظهور حضرت به تاخیر خواهد افتاد چون اگر انسانها به تکالیف خود عمل میکردند  امام زمان غیبت نمیکرد.

http://uupload.ir/files/9df_dsc_0099_(copy).jpg

نماینده مردم دشتستان در مورد سومین رفتاردر اجرای عملیات انتظار بیان داشت: باید در این ایام تمرین کنیم که امام زمان آمد چه کاری انجام بدهیم.

وی تاکید کرد: از شرایط تمرین کردن به فرمان امام و نائبش بودن مهم است و باید تمرین کنیم که چقدر رفتارمان منطبق با منویات نائب امام زمان است. و اگر امروز با نائب امان زمان بد رفتاری کردیم جامعه مان شرایط ظهور امام زمان را نخواهد داشت.

موسوی نژاد در ادامه اذعان داشت: اگر رهبری میگوید خدمت رسانی کنید و اقتصاد مقاومتی در کشور انجام بدهید و مسئولی بسمت دست اندازی به حقوق بیت المال و دیگر موارد میرود این شخص ولایت مدار نیست.

وی گفت: هیچ پیامبرو ائمه ای نبوده که مردم را به سوی خودش دعوت کند بلکه همگی انها مردم را بسوی خداوند دعوت میکرده اند.

نماینده مردم دشتستان با بیان اینکه دعوت اولیاء خدا برای خودشان نبوده بلکه دعوت به حق و شربعت بوده است خاطر نشان کرد: هر چقدر که به منویات رهبری عمل کنیم نشان میدهد که در خوب عمل کرده ایم و زمینه ظهور را فراهم کرده ایم.

در این مراسم برنامه های مولودی ، تئاتر ، حرکات رزمی بهمراه برنامه های سرگرمی نیز برگزار شد.

http://uupload.ir/files/o6ce_dsc_0005_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/cro3_dsc_0006_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/0oyg_dsc_0007_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/gmi7_dsc_0008_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/kvg9_dsc_0009_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/fdqu_dsc_0019_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/e22t_dsc_0025_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/etam_dsc_0027_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/vc5c_dsc_0028_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/s79i_dsc_0029_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/07b9_dsc_0031_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/izfy_dsc_0035_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/4cil_dsc_0036_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/f4md_dsc_0044_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/osch_dsc_0047_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/7yh7_dsc_0048_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/5ytx_dsc_0056_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/gphx_dsc_0059_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/lly_dsc_0060_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/frwz_dsc_0063_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/vhpj_dsc_0066_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/m0kk_dsc_0068_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/ol1z_dsc_0075_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/2v02_dsc_0081_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/z341_dsc_0084_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/aro_dsc_0085_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/rh2c_dsc_0091_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/jjfl_dsc_0098_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/ysmf_dsc_0093_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/9df_dsc_0099_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/6wb7_dsc_0103_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/nlsb_dsc_0104_(copy).jpg

http://uupload.ir/files/hmi7_dsc_0105_(copy).jpg


خبر مرتبط:

جشن باشکوه میلاد حضرت مهدی(عج) در برازجان با سخنرانی نماینده مردم دشتستان + گزارش تصویری (سری دوم)

/

 

نظرات بینندگان