امروز : جمعه   28. شهریور 1399   30. محرم 1442   18. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4561  تاریخ انتشار:سه شنبه, 25 اسفند 1394 ساعت 03:23 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
بررسی احداث سد در منطقه باغ تاج گیسکان دشتستان+گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بمنظور بررسی احداث سد برای تامین آب و مهار سیلاب بعد از پیمودن مسافت طولانی و مسیری پر پیچ و خم از منطقه باغ تاج گیسکان شهرستان دشتستان بازدیدی بعمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی(تکلیف)، نماینده مردم دشتستان صبح دوشنبه 94/12/24 از مناطق و دره های باغ تاج منطقه گیسکان دشتستان بازدیدی بعمل آورد.

نماینده مردم دشتستان در سفر به روستای باغ تاج منطقه گیسکان شهرستان دشتستان با توجه به مسیر کوهستانی و پیچ و خم خطرناک مقداری از مسیر را با وسیله نقلیه موتور سیکلت و بقیه مسیر را پیاده پیمود تا با مردم خوب و با صفای روستای باغ تاج دیدار کند و از نزدیک منطقه را مورد بررسی قرار دهد.

در این سفر که مهندس کرم پور معاون سازمان آب منطقه ای استان بوشهر حضور داشت در خصوص طرح مطالعاتی انجام گرفته از روی منطقه و مشکلات احداث سد از قبیل نوع خاک ، نبود اعتبارات و مسیر رفت و آمد در احداث سد توضیحاتی را مطرح نمود.

نماینده مردم دشتستان ضمن بازدید از منطقه باغ تاج اظهارداشت: با توجه به مشکلات کم آبی اخیر بویژه در مناطق کوهستانی و همچنین با توجه به اینکه معمولا شروع سیلاب در دشتستان از جاری شدن آبهای منطقه گیسکان شروع میشود باید فکری اساسی برای آن کرد.

وی با بیان اینکه برای منطقه گیسکان کار برقرسانی انجام شده است افزود: مردم روستا بدلیل کمبود امکانات با مشکلات فراوانی روبرو هستند وباید امکانات لازم برای روستاییان و عشایر در این مناطق فراهم شود تا شاهد مهاجرات آنها به شهرها نباشیم.

موسوی نژاد با اشاره به اینکه قبلا کار مطالعاتی این منطقه توسط کارشناسان سازمان منطقه آب انجام شده است بیان داشت: احداث سد در منطقه باغ تاج از طرفی برای تامین آب مردم روستاها و کشاورزان منطقه موثر خواهد بود و از طرفی دیگر در مهار سیلاب نقشی مهم را ایفا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: طبق مطالعات کارشناسان ، سد احداثی برای این منطقه بالغ بر 50 متر ارتفاع خواهد داشت و بیش از 40 تا 50 میلیارد پیش بینی هزینه ای آن شده است.

نماینده مردم دشتستان در جمع مردم روستای باغ تاج خاطر نشان کرد: با پیگیری در وزارتخانه ها اعتباری برای شروع و تکمیل سد این منطقه تامین خواهد شد.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد در حین بازدید از منطقه باغ تاج از دره های منطقه که به نحوی در سیلاب نقش دارند بازدید کرد و موضوعات مهم در خصوص مهار سلاب ها را به کارشناسان و معاون سازمان آب منطقه ای استان بوشهر در میان گذاشت.

در پایان مقرر شد کارشناسان سازمان آب منطقه ای در وقتی دیگر طبق هماهنگی با مردم منطقه باغ تاج گیسکان ضمن بازدید کار مطالعاتی احداث سد را انجام دهند.

http://uupload.ir/files/xgcl_1_(3).jpg

http://uupload.ir/files/bacv_1_(4).jpg

http://uupload.ir/files/uv4s_1_(5).jpg

http://uupload.ir/files/mlb1_1.jpg

http://uupload.ir/files/lq6i_1_(1).jpg

http://uupload.ir/files/pnrg_1_(2).jpg

http://uupload.ir/files/s1gj_1_(6).jpg

http://uupload.ir/files/yhcd_1_(7).jpg

http://uupload.ir/files/6gfq_1_(8).jpg

/

 

یادداشت 

کوروش آریاپور
شنبه, 07 فروردین 1395
0 پاسخ
با عرض سلام تبرک سال نو و ارزوی توفیق لازم است به استحضار برسانم اینجانب در سال 1386 طی مسافرتی به منطقه شرایط محیطی و عوامل طبیعی بستر را مناسب احداث سد دیدم مراتب را پیگیری مشخص شد قبل از انقلاب این منطقه (کریگ یا تنگه کرِِّگز ــ کرتلخو )جهت احداث سد و تغذیه سفره زیرزمینی حوزه پایین دست یعنی ننیزک ننیزک ـ برازجان مد نظر بوده از طریق مقامات ذی ربط (ادارات آب ابخیزداراری استان شهرستان استانداری و فرمانداری دشتستان نماینده وقت مردم ) طی مکاتبات متعدد که نهایتا"با هماهنگی اینجانب منتج به اعزام کارشناسان در معیت اقای مهدی ترجمان گردید لذا در پی انعکاس گزارش آن مبنی بر ضرورت و توجیه احداث سد این مهم درروالی قرار گرفت (جهت مزید اطلاع کلیه مکاتبات مرتبط نزد اینجانب موجود میباشد)که امروزه با توجه به دلسوزی و پیگیریهای قابل تقدیر اقای حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد انتظار میرود به یاری خدا در آینده ای نه چندان دور شاهد عملیاتی شدن آن باشیم شایان ذکر است بعضی ادعای پیگیری و آن را جزو بیلان خود مینمایانند که البته مهم نیست مهم عملیاتی شدن و رفع حوائج مردم میباشد و بس و ماتوفیقی الا به الله
 

نظرات بینندگان