امروز : جمعه   28. شهریور 1399   30. محرم 1442   18. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4549  تاریخ انتشار:پنجشنبه, 15 بهمن 1394 ساعت 03:08 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
ولایت پذیری و تبعیت از ولایت به شعار دادن نیست
نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه ولایت پذیری و تبعیت از ولایت به شعار دادن نیست، گفت: امروز ولایتمداری در عمل به فرامین ولی امر مسلمین است.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمهدی موسوی نژاد در نشست علنی امروز ( سه شنبه 13 بهمن ) در نطق میان دستور ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به همه فجرآفرینان خصوصا مقام معظم رهبری و خانواده های معزز شهیدان، ایثارگران و جانبازان، گفت: به برادرانم وصیت می کنم سنگر مسجد و مدرسه را خالی نکنند و از جوانان میهن خواهش دارم هوشیار باشند و تحت تاثیر تهاجم فرهنگی شرق و غرب قرار نگیرند ( شهید سید حسن مهدیان از روستای بشیرآباد )

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری گزیده ای از سخن های گهربار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره )، گفت: امام (ره) تاکید کردند که  " همه مدیران، کارگزاران، رهبران، کارگزاران و روحانیون نظام با حکومت عدل موظفند که با فقرا و مستمندان حشر و نشر، جلسه، مراوده، معارفه و رفاقت داشته باشند نه با  متمکنین و مرفهین."

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: خدا نیاورد آن روزی که سیاست ما و سیاست مسئولان کشور،  پشت کردن به دفاع از محرومین و روی آوردن به حمایت از سرمایه داران شود و اغنیا و ثروتمندان از اعتبار و عنایت بیشتری برخوردار شوند.

وی افزود: دولتمردان، نمایندگان، کارگزاران نظام، استانداران، مدیران کل، وزرا، شهرداران و مسئولان حکومتی و دولتی، 36 سال از انقلاب ما می گذرد بیایید خودمان و عملکردمان را مورد  ارزیابی قرار دهیم.

موسوی نژاد با بیان اینکه ولایت پذیری و تبعیت از ولایت فقط به شعار دادن نیست، گفت: امروز ولایتمداری در عمل به فرامین ولی امر مسلمین است، نیاز رهبر انقلاب به شعارهای توخالی نیست، امروز نیاز این است که مو به مو به فرمایشات معظم له که شامل رسیدگی به محرومان، مستضعفان، مبارزه با فساد، تبعیض و بی عدالتی، رسیدگی به امور مردم، رفع گرفتاری ها، جلوگیری از اسراف و  تجمل گرایی،  مقابله جدی با دست اندازان بیت المال و پرهیز از رفتارهای متکبرانه و همچنین مردمی بودن مسئولان نظام است، عمل کنیم.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس نهم، ادامه داد: اگر ما مسئولان اینگونه باشیم شعار " ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند " عینیت پیدا می کند، مسئولان کشور بدانند فساد، اختلاس و ظلم به مردم مستضعف و مظلوم در تضاد جدی با روح انقلاب است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم، افزود: به فرموده امام مستضعفان همه شما به پشتیبانی ملت احتیاج دارید اگر روزی از پشتیبانی آنها محروم شوید کنار گذاشته می شوید و همچون رژیم شاهنشاهی ستمکار، به جای شما ستم پیشگان پست ها را اشغال می کند باید کوشش در جلب نظر ملت نماییم و از رفتار غیرانسانی و غیراسلامی دوری کنیم.

وی خواستار تخصیص بودجه بیشتر به استان های محروم در فصل بودجه ریزی شد وگفت: رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی همانطور که در جلسات متعدد با شما به خصوص در چندماه گذشته در خصوص نگاه متفاوت و ویژه تر به بودجه سال 95 دشتستان استان بوشهر متذکر شدم آنچه که می بایست در تخصیص اعتبار بودجه بندی استان های محروم بویژه استان بوشهر به دشتستان بزرگ مدنظر حضرت عالی و همکارانتان قرار گیرد، تغییر نوع نگاه و متفاوت تر از قبل به شهرها و روستاهای محروم بویژه استان بوشهر است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه دشتستان را می توان قطب کشاورزی جنوب کشور نامید، یادآور شد: بدون شک دشتستان را می توان به خاطر سیفی جات آن قطب کشاورزی جنوب کشور نامید و به اقرار تجار بین المللی اگر به خرمای کبکاب دشتستان توجه جدی شود خرمای اول خاورمیانه است.

موسوی نژاد ادامه داد: اگر می خواهید از وابستگی بودجه کشور به نفت رهایی پیدا کنید خرمای اعلای کبکاب دشتستان را دریابید.

وی افزود: این روزها کسی سعی بر آن دارد تا با نگاه یک جانبه و فراقانونی نهاد محترم شورای نگهبان را که پاسدار قانون اساسی و سند میثاق ملی کشور می باشد مورد حمله و هتک حرمت قرار دهد و جایگاه رفیع و اصل مهم قانون اساسی را در حد نگاه به رتبه بندی حزبی و جناحی تحویل دهد لذا هماهنگی در نقش ارزنده شورای نگهبان  به عنوان ناظر بیطرف انتخابات امری خداپسندانه و قانون مدارانه است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، خطاب به مسئولان وزارت نفت و استاندار بوشهر، گفت: از  چهار سال قبل در جهت ایجاد فضای اشتغال زایی در دشتستان تلاش های زیادی صورت گرفت و وزرای نفت هم در دولت سابق  هم در دولت فعلی تعهد کردند که پتروشیمی را در دشستان احداث کنند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس نهم، ادامه داد: دشتستانی که از خط لوله اتیلن غرب محروم است و کوچکترین استفاده ای از آن ندارد قرار بر این شد که از این فضا برای احداث پتروشیمی در دشتستان استفاده کنند ولی متاسفانه تا امروز عملیاتی نشده است.

وی ادامه افزود: مسئولان استان بوشهر و وزارت نفت باید جوابگو باشند که چرا بعد از 11 ماه هنوز زمین برای احداث این پتروشیمی اختصاص نداده اند.

موسوی نژاد گفت: در این ایام که کشتی انتخابات بار دیگر به حرکت درآمده و گردباد حضور ملت انقلابی ایران در حال لرزه انداختن بر اندام نحیف شده مستکبران زمان است مردم دیار مجاهدت، ایثار و روشن ضمیر دشتستان نیز، در حالی مشغول فراهم نمودن تمهیدات حضور پرشکوه خود هستند که عده ای سعی در عدم رعایت قاعده بازی و انجام دسیسه های پنهان و اعمال تخریبی بر علیه اینجانب می باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: در روزهای گذشته در زمانی که در حال انجام وظیفه خدمت رسانی در خانه ملت بودم باخبر شدم که عده ای با تخریب بی سابقه، پخش شب نامه و انجام اعمال خارج از مدار تقوا بنده را مورد لطف احساس خویش قرار دادند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، افزود: حال با تکیه بر ذات اقدس الهی و توجه امام عصر ( عج ) و پشتیبانی حمایت های بی دریغ مردم دشتستان و استان زرخیز بوشهر، قصد مطرح نمودن سوالی را از شما مردم دیارم دارم و آن این است که گناه من چیست که باید مورد ظلم و ستم قرار بگیرم؟ از کدامین اموال عمومی  تاراج کردم؟ کجا حقی از شما ضایع شده که فریاد برنیاوردم؟  در کدام صحنه اهانت به شما را تحمل کردم؟ از کدامین صندوق برای خود اندوختم که امروز باید مورد شماتت و سرزنش عده ای از خدا بی خبر قرار بگیرم.

موسوی نژاد، ادامه داد: می دانم که گناه من حرکت در خطوط انقلاب، شهدا، رهبری وخدمت صادقانه به مردم، مبارزه با جریان نفاق و فرصت طلب از دیدگاه کور و ابتر زالوصفتان است؛ اگر نه این گونه است بگذارید نیزه دار با نیزه تهمت بزند، شمشیردار با شمشیر افترا حمله ور شود و کماندار با کمان حرص و حسد تیر بیافکند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، افزود: مردم فهیم و بزرگوار دشتستان بدانند که به لطف خداوند متعال و حمایت ویژه شما در مجلس شورای اسلامی، هر وزارتخانه و ارگانی نام دشتستان بزرگ از جایگاه ویژه ای برخوردار است وهرجا دیدید دشتستان بزرگ استان بوشهر، مورد ظلم و بی عدالتی قرار گرفته با تمام تلاش ایستادگی کردیم. خداوند یارویاور جبهه حق و  عدالت خواهی و مبارزه با زر و زور و تزویر خواهد بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، ادامه داد: مردم فهیم دشتستان می دانند کسانی که این روزها کمر همت بسته اند تا موسوی نژاد را به هر طریقی زمین بزنند، کسانی که با کمال ناجوانمردی در جبهه نابرابر، با تمام قوا با سلاح های تخریب، تهمت و پرونده سازی علیه خدمتگزار مردم دشتستان می جنگند و در پی ابطال انتخابات دشستان بوده اند، فقط به دنبال دست اندازی و منافع خود هستند./

 

نظرات بینندگان