امروز : یکشنبه   06. مهر 1399   9. صفر 1442   27. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4546  تاریخ انتشار:سه شنبه, 06 بهمن 1394 ساعت 01:55 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
از شرایط مجوز چاه تا احداث 4 سد آبخیرداری در روستای طلحه + تصاویر

با پیگیری دفتر نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی جلسه ای درخصوص حل مشکل آب منطقه جویگرم روستای طلحه واحداث سد در روستای درنگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمیانده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، چندی پیش نماینده مردم دشتستان از قنات منطقه جویگرم روستای طلحه بخش بوشکان بازدید کرد وازنزدیک با عشایر این روستا گفت و گو کرد که مردم این منطقه از نماینده علاوه بر درخواست چادر و دیگر امکانات مورد نیاز ضروری ترین مشکل ان منطقه را خشک شدن قنات عنوان کردند که نماینده دشتستان درمورد چادر و تانکر اب نامه به مسئولین مربوطه نوشت و درمورد قنات درخواست برگزاری جلسه ای با مسئولین آب شهرستان و حضور مردم روستا به مسئولین دفتر مطرح کرد که بعد از ان جلسه چادر در اختیار مردم عشایر قرار گرفت و در مورد قنات نیز روز دوشنبه 94/11/05 جلسه ای با حضور ریس اداره منابع آب دشتستان ، معاون منابع طبیعی دشتستان ، رییس شورای اسلامی روستای درنگ، عضو شورای اسلامی روستای طلحه و چند تن از مردم منطقه جویگرم در دفتر نماینده دشتستان برگزار شد.

مسئول اجرایی دفتر نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: در سفرهای نماینده دشتستان به روستاها همواره به رفع مشکلات روستاییان علی الخصوص کشاورزان تاکید شده است.

وی افزود: همواره نماینده دشتستان سعی کرده است در بررسی مشکلات بخشها و شهرها مسئولین را دراین چند سال بین مردم ببرد تا مشکلات مردم را لمس کرده و گره از مشکلات مردم بگشاید.

غلامعلی زرنگار با اشاره به سفر اخیر نماینده دشتستان به منطقه جویگرم روستای طلحه ابرازداشت: مشکلات مردم عشایر این منطقه و کشاورزان نبود اب و خشک شدن چشمه و قنات است که از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

http://8pic.ir/images/g5t2mmqer0mx2l1e3u0i.jpg

وی تصریح کرد: 300 هکتار را این چاه وقنات پوشش میدهد که بر اثر خشکسالیهای پی در پی خشک شده است.

زرنگار احداث سد آبخیزداری را ازخواسته های مهم مردم روستای درنگ عنوان کرد و خاطرنشان کرد: حدود 100 هکتار زمین در کنار این سد وجود دارد که با توجه به بارش باران کمک فراوانی به کشاورزان روستا و دیگر مناطق مجاور خواهد کرد.

عضو شورای اسلامی روستای طلحه ضمن تشکر از پیگیری دفتر نماینده دشتستان اظهارداشت: در چند سال پیش مبلغ 90 میلیون تومان برای لایروبی از طریق جهاد کشاورزی اختصاص داده شد که نزدیک به 22 حلقه چاه همراه با قالب گذاری کامل انجام شد ولی اب در قناتها جاری نشد.

آریس افزود: چندین بار از مسئولین ادارات مربوطه در استان و شهرستان پیگیر موضوع بودیم ولی به سرانجامی نرسیدیم تا نماینده دشتستان از نزدیک موضوع را بررسی کرد.

رییس اداره منابع آب دشتستان مسئله کم آبی را مشکل کل کشور عنوان کرد و گفت: دلیل بحرانی شدن وضعیت آب در کشور برداشت بیش از حد مجاز است وباید این مقوله را قبول کنیم که منابع آبی محدود شده وباید با پر کردن چاه های غیرمجاز آنهم بصورت داوطلبانه این مشکل را تقریبا برطرف کرد.

وی افزایش سطح زیرکشت با منابع آب موجود را کاملا متناقض دانست وافزود: روستای طلحه و دیگر مناطق همجوار بدلیل اینکه در یک گودی قرار گرفته اند سفره های زیر زمینی آنها فقط از طریق بارشهای باران در همان منطقه تامین میشود.

http://8pic.ir/images/i30kmi1u50i51pw51bdi.jpg

رییس اداره منابع آب شهرستان دشتستان اولویت مصرف آب در منطقه جویگرم را شرب مطرح کرد وبیان داشت: کشاورزان منطقه با پرکردن چاه های غیر مجاز، کم کردن سطح زیرکشت و همچنین جمع اوری لوله های اب قطره ای در زمین و برعهده گرفتن مسئولیت چاه اب نظر این اداره را برای همکاری با مردم و کشاورزان منطقه تامین کنند.

معاون اداره منابع طبیعی دشتستان نیز در این نشست گفت: در سال 1388 از اراضی منطقه فاریاب ،طلحه و کلمه بازدید کلی بعمل آوریدم و متوجه شدیم در روستای درنگ نقطه خوبی برای احداث سد آبخیزداری وجود دارد.

وی با بیان اینکه برای احداب این سد بالغ بر یک و نیم میلیاردتومان اعتبار نیاز است افزود: در این چند سال همواره این طرح جزو پیشنهادات ما بوده است ولی بدلیل کمبود اعتبارات جزو طرح های احداث قرار نگرفته است.

محمد بحرینی در ادامه ابرازداشت: درماههای آینده 4 سدآبخیزداری در روستای طلحه احداث خواهد شد که مشکلات این منطقه را در زمینه آب برطرف خواهد کرد.

در این دیدار چند تن از مردم روستای طلحه مشکلات و نظرات خود را مطرح کردند.

/

 

یادداشت 

باز نشسته 93
چهارشنبه, 14 بهمن 1394
+1 پاسخ
خدا خیر دو جهان برایتان ارزانی دارد یا حق
 
باز نشسته93
دوشنبه, 12 بهمن 1394
+3 پاسخ
با سلام اقا جان به جان بچه هایت به داد ما باز نشسته های 93 برسید حقمان را برایمان احیا کنید عید در راه است وما بدهکار وشرمنده همه شدیم خواشمندیم پاداشمان را برایمان احیا کنید

سایت تکلیف: باتشکر از شما دوست عزیز باطلاع میرساند که بیشترین نطق و تذکر نماینده دشتستان در این جند سال مربوط به فرهنگیان و معلمان عزیز بوده و همواره بدنبال احقاق حق شما گرامیان بوده است لذا تمام تلاش خود را خواهد کرد مطمعن باشید از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
تشکر از شما
 

نظرات بینندگان