امروز : سه شنبه   08. مهر 1399   11. صفر 1442   29. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4531  تاریخ انتشار:جمعه, 25 دی 1394 ساعت 05:01 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
دیدار عمومی با مردم شهر سعدآباد+گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی با مردم شهر سعدآباد دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد پنح شنبه شب در مسجد امیرالمومنین (ع) با مردم شهر سعداباد  دیدار وبه سوالات آنان پاسخ داد.

نماینده مردم دشتستان در پاسخ به سوالی در مورد ارتقاء شهر سعدآباد و درخواست فرمانداری اظهارداشت: در مقطعی در دولت قبل پیگیری ارتقا شهر سعداباد بودیم و در جلسات با وزیر کشور صحبت و پیگیری های زیادی انجام شد.

وی افزود: در بحث تقسیمات کشوری افرادی هستند که از نفوذشان استفاده کرده و منطقه خود را ارتقا داده و باعث میشود منطقه ای دیگر که حقش است بدلیل نداشتن نفوذ حقش پایمال شود.

وی با بیان اینکه نباید سلایق و نفوذ افراد در ارتقاء مناطق تاثیرگذار باشد تصریح کرد: در جلسه ای که با وزیر کشور داشتیم پیشنهاد دادم که انونی در مجلس تصویب شود که مناطقی که ظرفیت ارتقا را دارند بدستور دولت ارتقا پیدا کنند واحتیاجی به لابی گری و نفوذ افراد نباشد و حقی از منطقه ای که شرایط ارتقا دارد ضایع نشود.

موسوی نژاد با بیان اینکه در حین این پیگیریها به ایام انتخابات ریاست جمهوری رسیدیم که کل تقسیمات کشوری متوقف شد ابرازداشت: در دولت جدید تمام تقسیمات کشوری متوقف شده است و با پیگیری و برگزاری جلسات متعدد دنبال تصویب قانونی پیشنهادی هستیم که با تصویب آن دولت موظف باشد روستاهایی که شاخص ارتقا را داشته باشد ارتقا دهد.

وی تاکیدکرد: طرح پیشنهادی در وزارت کشور درکمیسیون شوراها در حال بررسی است.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشوردر مورد اعتبارات جذب شده برای شهرستان و استان گفت: چند منبع برای اعتبارات داریم که شاکل بودجه عمومی کشور ، دو درصد نفت و سرجمع اعتبارات عمومی یعنی 3درصد اعتبارات کشور که به مناطق محروم میرسد.

وی بیان داشت: برای اینکه بتوانیم اعتبارات را افزایش دهیم باید تحولی ایجاد میکردیم در بحث اعتبارات در استانهای محروم 2 درصد سرجمع اعتبارات را اختصاص میدادند که طرح افزایش ان به 5 درصد را ارائه کردیم.

وی اذعان داشت: با توجه به اینکه پیشنهاد ما از اعتبارات همه استانها کم و به استان ما واریز میکرد در کمیسیون تلفیق با پیشنهاد ما مخالفت کردند ولی در صحن مجلس با 3 درصد آن موافق شد و تصویب شد که باعث شد در سال گذشته بیشترین اعتبارات به استان بوشهر تخصیص یابد که بطبع ان اعتبارات شهرستان هم افزایش پیدا کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه اعتبارات 2درصد نفت در سال گذشته کلا تخصیص پیدا کرد در مورد اعتبارات عمومی استان اظهارداشت: چون در سالهای گذشته اعتبارات واریز میشد دولت اعتبارات عمومی را واریز نمیکرد که در جلسه با رییس جمهور و معاونین مقرر شد که این اعتبار هم واریز کنند.

وی تاکیدکرد: با وجود افزایش اعتبارات استان باعث شد اعتبارات شهرستان هم افزایش پیدا کندولی مشکلی که در استان وجود داشت این بود که در سالهای قبل توزیع اعتبارات براساس جمعیت بود.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه شهرستان دشتستان از لحاظ تعدد روستاها و پراکندگی آنها وناهمواری جاده ها و راهها به نسبت دیگر شهرستانها متفاوت بود باید اعتبارات بیشتری دریافت میکرد ولی متاسفانه در سالهای قبل توزیع اعتبارات براساس فقط جمعیت بود.

وی تصریح کرد: طی جلسات و نشستهای فراوان مقرر شد که توزیع اعتبارات در استان علاوه بر جمعیت براساس پراکندگی جمعیت ،تعدد روستاها ، جاده ها و ناهمواری راهها صورت گیرد که باعث شد توزیع عدالت در این دو سال براساس عدالت صورت گیرد.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد درمورد احداث پتروشیمی در دشتستان گفت:زحمات و پیگیریهای زیادی انجام شد تا به این مرحله از احداث ان رسیدیم و در حال حاضر خوراک ، مجوزها ، لایسنس و دانش فنی و سرمایه گذار ان تعیین شدند و وزارت نفت و سرمایه گذار پیگیر احداث ان هستند.

وی گفت: برای حل مشکل اشتغال در دشتستان با توجه به اینکه تا چند سال اینده فازهای عسلویه افتتاح میشود بیکاری در استان بیشتر خواهد شد چون با اتمام پروزه و افتتاح شدن آن نیروهای کارگر اخراج میشوند و نیروهای رسمی در ان پروژه کار خواهند کرد.

وی ابرازداشت: تنها راه اشتغال و رفع بیکاری در دشتستان احداث صنعت است که اشتغال زایی انجام دهد و سال به سال نیروهای جدیدی را بکار گیرد.

http://8pic.ir/images/ndqeqmxmz1y6on0mp2a5.jpg

وی بیان داشت: پیگیری احداث پتروشیمی مربوط به امسال و سال قبل نیست و چندین سال است که دنبال آن هستیم با احداث پتروشیمی چون صنایع پایین دست آن بصورت زنجیروار احداث میشود اشتغال زایی خوبی ایجاد خواهد کرد.

نماینده مردم دشتستان درخانه ملت درمورد بومی سازی در عسلویه اظهارداشت: اولین کاری که پس از ورود به مجلس انجام دادم تحقیق و تفحص از شرکت نفت بود که در زمان وزیرنفت قبلی اقای قاسمی انجام گرفت و چندین نشست با وزیر قبل و کنونی انجام شد و تا کنون در این چند سال یک استخدامی برای گاز ویکی هم برای نفت انجام شده است که سهم بومی سازی برای استخدامی محفوظ بوده و هم از طریق شماره تلفن و هم از طریق کارت ملی همه آنها بررسی شد و درست بودند.

وی تاکیدکرد: مشکل اشتغالی که در عسلویه وجود دارد اشتغال در پروژه ها است که با توجه به اینکه در آغاز یک پروژه برای تعیین پیمانکار آنرا به مناقصه میگذارند و پیمانکار برنده شده شروع به کار میکند.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه پیمانکار مجرب با گرید بالا در استان نداریم پیمانکاران غیر بومی در این مناقصه همیشه برنده میشوند.

وی با بیان اینکه در جلسات با وزیر بر حفظ سهمیه نیرو دراستخدامی شرکتها نیز پافشاری کردیم گفت: توانستیم ابلایه جذب 50 درصد نیروی بومی برای شرکتهای غیربومی را از وزیر اخذ کنیم ولی کاری غیرقانونی بود که پیمانکاران به دیوان عدالت اداری شکایت کردن و این مصوبه لغو شد.

وی کفت: باید در استان در بحث نیرومی بومی افراد شروع به کارهای پیمانکاری کنند تا در عسلویه دیگر شاهد فعالیت شرکتهای غیربومی نباشیم و به طبع آن چند نفر از بومی را مشغل بکار میکنند.

نماینده مردم دشتستان درپاسخ به سوالی علت ورود به کمیسیون انرژی را بیان کردوگفت: مشکل کشاورزی در دشتستان به تامین آب برمیگردد علتی که به کمیسیون انرژی وارد شدم استفاده از ظرفیت کمیسیون برای اب شهرستان و منطقه بود و همینطور برای احداث صنایع پتروشیمی در استان ، عملیاتی نمودن سد دالکی و اخذ آلایندگی وحدتیه در کمیسیون انرژی مجلس انجام شد.

وی بیان داشت: در کمیسیون انرژی در لایحه بودجه سال 93 و 94 بندی بنام بند «ق» را اضافه کردیم که بعد از کمیسیون انرژی در مجلس تصویب شد که به طبع آن دولت موظف بود به تمام روستاها گازکشی کند وامسال بیشتر روستاها گاز کشی شد.

وی تاکیدکرد: دراعتبارات سالاری هم برای گازکشی به روستاها اعتبار درنظر گرفته شده است و برای گازرسانی به بخش بوشکان و ارم که اعتبار ملی لازم بود که از همین کمیسیون پیگیری و مصوب شد و به اعتقاد من از ظرفیت کمیسیون انرژی استفاده بهینه ای شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در مورد اینکه آیا طرحی را در مجلس امضا کرده است که قیمت حاملهای انرژی را افزایش میدهد اظهارداشت: خیر چنین طرحی را امضا نکرده ام و دروغ است من طرح حمایت از صنعت برق را امضا کرده ام .

وی تصریح کرد: زمانی که هدفمندی یارانه ها شروع شد هزینه برق و آبی که مصرف میشد به خزانه واریز میشد و دولت از ان برای استفاده در صنعت برق بکار نمیبرد لذا در مجلس طرحی را مصوب و امضا کردم که برای حمایت از صنایع ، پولی را که به حساب خزانه واریز میشد بخشی از آن به حساب شرکت برق واریز شود و اصلا طرحی که در آن از افزایش حاملهای انرژی صحبتی شده باشد را امضا نکرده ام.

موسوی نژاد در مورد تعداد نطق و طرح های خود در مجلس گفت: هیچ طرح و لایحه ای در مجلس نبوده است که بعنوان موافق و یا مخالف صحبت نکرده باشم.

وی گفت: اگر طرحی که در مجلس در دستور کار است به نفع مردم وشهرستانم باشد موافق ان بوده ام و اگر بضرر مردم و شهرستانم باشد هم بعنوان مخالف و هم تذکر میدهم.

وی تصریح کرد: در طول انقلاب اسلامی هیچ نماینده ای نبوده است که 11 طرح را به تنهایی در مجلس مطرح کرده باشد که یکی از این طرح ها افزایش 2 درصد به 3 درصد اعتبارات بود ، افزایش اعتبارات روساها وشهرها از طریق افزایش اعتبارات دهیاریها از طریق اخذ ارزش افزوده از شرکتهایی که از پرداخت این ارزش معاف بودند.

نماینده دشتستان در خصوص اقدامات در حوزه بهداشت گفت: هنگامیکه بیمارستان گنجی ساخته شد برای این بود که بیمارستان 17 شهریور با همه امکانات به بیمارستان گنجی برود که با تذکر و جلسات فراوان تجهیزات برای بیمارستان شهید گنجی فراهم شد.

http://8pic.ir/images/9ya6htpmlr85kxt2kgkc.jpg

وی گفت: از سوال از وزیر در صحن مجلس استفاده کردیم و وزیر بهداشت را به شهرستان آوردیم و از نزدیک بیمارستانها را بازدید نمود و مبلغ 5 میلیاردتومان برای مقاوم سازی ساحتمان بیمارستان 17 شهریور اختصاص داد وهمچنین با پیگیری زیاد مجوز 20 پزشک و همچنین جذب نیروی انسانی را فراهم کردیم.

وی تصریح کرد: بیمارستان شهید گنجی با کمبود امکانات روبرو بود که علاوه بر تامین تجهیزات و افزایش تخت در مجلس طرحی را مطرح کردیم که جذب پزشک از نیروهای بومی پزشک در آن شهرستان استفاده شود.

موسوی نژاد ضعیف ترین وزیر دولت را وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: در بحث استیضاح وزرا تاجایی که بتوانم با وزیر کنار میآید ولی اگر کاری برای رفع مشکلات حوزه اش انجام نداد از طریق نطق ، تذکر ، سوال و استیضاح سعی در رفع مشکلات خواهیم کرد.

وی سکوت مسئولین در برابر دولتمردان را امری غیرمفید دانستو بیان داشت: در چندین سال گذشته چه کاری برای دشتستان انجام شد و چه مقداری از اشتغال برطرف شد.

عضوکمیسیون انرژی مجلس در مورد راه های شهرستان اذعان داشت: تکمیل بزرگراه گناوه برازجان و همچنین کنارتخته دالکی برازجان و برازجان اهرم از اعتبارات مصوب شده سفر ریاست جمهوری بودکه بعضی از این پروژه ها به اتمام رسیده است و بخشی دیگر پیمانکار آنها بزودی مشخص میشود.

نماینده مردم دشتستان در مورد نبود سالن آمفی تئاتر در سعداباد خاطر نشان کرد: برای تکمیل سالن نیمه کاره احتیاج به اعتبار زیادی است که این اعتبارات را بخشدار تعیین میکند.

حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد در مورد پرداخت بیمه کشاورزان اظهارداشت:در سالجاری 3 بار با معاون رییس جمهور جلسه برقرار شد که مبلغ 300 میلیارد تومان برای بیمه کشاورزان تخصیص یافته است که به محض نقدینگی پرداخت میشود.

در این مراسم نماز مغرب و عشاء نیز برگزار گردید.

 http://8pic.ir/images/62jwd1nmp1mmr0digoep.jpg

http://8pic.ir/images/q5ynrlh543osta6urtad.jpg

http://8pic.ir/images/sngjnvth6pt1ctjmpww7.jpg

http://8pic.ir/images/uzhqf02a1f1bd6tcycq7.jpg

http://8pic.ir/images/ypfe3kq1n67x2hmr27wm.jpg

http://8pic.ir/images/r8vxivw6l0z87k9yid66.jpg

http://8pic.ir/images/reav3zjzujcnzej8jyhq.jpg

http://8pic.ir/images/31yc7rartdmm92bb8szu.jpg

http://8pic.ir/images/68lu6ja8w7cofsebdjcx.jpg

http://8pic.ir/images/ks0z5r8xp19tz6gtl16j.jpg

http://8pic.ir/images/9ya6htpmlr85kxt2kgkc.jpg

http://8pic.ir/images/fm3kmsd9tuvyfezonm0u.jpg

http://8pic.ir/images/4bwigvsy9h32mqvayizx.jpg

http://8pic.ir/images/og1xatz9s5ok8ra7nlxt.jpg

http://8pic.ir/images/ndqeqmxmz1y6on0mp2a5.jpg

http://8pic.ir/images/kt6hogi12zj38wu575lq.jpg

http://8pic.ir/images/mqzt6986febm5upa22br.jpg

http://8pic.ir/images/51j3deuynfntaruncogr.jpg

http://8pic.ir/images/hvjv3yhwhexibvk5i045.jpg

http://8pic.ir/images/o7twwtl3m0zi9om5l3yy.jpg

http://8pic.ir/images/xx30mss3isdg17nrvrvc.jpg

/

 

نظرات بینندگان