امروز : سه شنبه   08. مهر 1399   11. صفر 1442   29. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4496  تاریخ انتشار:یکشنبه, 06 دی 1394 ساعت 01:12 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
تلاش دانشگاه ها در جهت ارتقاء و کیفیت بخشی به رشته های مورد نیاز جامعه + تصاویر

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در آیین تودیع و معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی برازجان اظهارداشت: دانشگاه ها باید با یک راهبرد تعریف شده ای در جهت ارتقاء وکیفیت بخشی به رشته های مورد نیاز جامعه که مطالبه دارند تلاش کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)،  آیین تودیع و معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان با حضور حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد ، معاون سیاسی فرمانداری دشتستان ، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و دیگر مسئولان شهرستان برگزارشد.
نماینده مردم دشتستان در این آیین اظهار داشت: دشتستان از شهرستان‌های بزرگ و مهم در استان به شمار می‌رود و توسعه زیر ساخت‌های علمی و آموزشی در این شهرستان امری لازم و ضروری است.
وی افزود: کیفیت بخشیدن به سطح تحصیل در مراکز دانشگاهی و مراکز آموزش عالی باید در دستور کار مسئولان و متولیان امور قرار گیرد و در این مسیر نباید کم‌کاری و اهمالی انجام شود.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون تردید دانشگاه آزاد دشتستان یکی از پویاترین دانشگاه‌های استان بوشهر به شمار می‌رود و باید در راستای تقویت این مرکز اهتمام بیشتری به‌ورزیم.
موسوی‌نژاد از لزوم توسعه زیرساخت‌های علمی و آموزشی در بخش‌های دشتستان را ضروری دانست و ابراز داشت: افزایش امکانات و تجهیزات دانشگاهی باید مورد توجه مسئولان باشد و به ویژه در بخش‌‌های مختلف شهرستان دشتستان در راستای این مهم گام برمی‌داریم.
وی با تقدیر از فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان افزود: بدون تردید دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان یکی از هویت‌های مهم دشتستان است و در شرایط کنونی نه تنها در حوزه علمی بلکه در تمامی حوزه‌ها فعالیت‌های خوبی انجام می‌دهد.
مسعود دهدشتی رئیس سابق دانشگاه آزاد دشتستان نیز اظهار داشت: دانشگاه آزاد دشتستان بیش از 45 میلیارد ریال از بخش‌های مختلف مطالبات دارد و جذب این میزان مطالبات می‌تواند مسیر توسعه دانشگاه را هموارتر کند.
سرپرست جدید دانشگاه آزاد دشتستان نیز در این آیین اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اعتلای علمی کشور و استان بوشهر خدمات زیادی از خود نشان داده و به فضل خدا این روند تداوم خواهد داشت.
در پایان مراسم از طرف نماینده دشتستان و دیگرمسئولین بپاس زحمات رییس سابق دانشگاه ازاد لوح تقدیر به ایشان اهدا شد.

http://8pic.ir/images/2eq1ddymxqn2whziyggb.jpg

http://8pic.ir/images/fl0905jovf3wy1l8kpm9.jpg

http://8pic.ir/images/wxpatc413d1gi5gs8vce.jpg

http://8pic.ir/images/vjpd4anlu92yblbu6ksp.jpg

http://8pic.ir/images/jhlmdsza1ihozor4x76c.jpg

http://8pic.ir/images/kbgc20e6uxeumtzmn589.jpg

http://8pic.ir/images/kp2lke9u3rmcn1himxsi.jpg

http://8pic.ir/images/s7dqggnbcm9ansd8hujr.jpg

http://8pic.ir/images/ws6h28ztbtkuibm75jps.jpg

http://8pic.ir/images/7l79135xv1qxpqvlcaw4.jpg

http://8pic.ir/images/4q7qidd4v7dyrsvohsgt.jpg

http://8pic.ir/images/qf9gp3ulwoewnsm52tha.jpg

http://8pic.ir/images/fnn5lliitijty67rm0mc.jpg

http://8pic.ir/images/162agq6h9wg0nsns0ktn.jpg

http://8pic.ir/images/9zm93rgi0d35epa96sge.jpg

/


 

نظرات بینندگان