امروز : یکشنبه   06. مهر 1399   9. صفر 1442   27. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4495  تاریخ انتشار:جمعه, 04 دی 1394 ساعت 00:37 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
ایستادگی در مقابل دشمنان در منطقه ، حصار امنیتی برای نظام جمهوری اسلامی خواهد بود + تصاویر

نماینده مردم دشتستان در سخنرانی در همایش مدافعان حرم در روستای طلحه بخش بوشکان اظهارداشت: با ایجاد وسعت در امنیت جغرافیایی کشور یک حصار امنیتی برای نظام جمهوری اسلامی ایجاد میشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، همایش مدافعان حرم روستای طلحه بخش بوشکان شهرستان دشتستان با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ، فرمانده سپاه تنگستان ، جانشین فرمانده سپاه دشتستان، رییس امور بنیاد شهید و امور ایثارگران دشتستان ، فرمانده پایگاه 15 خرداد روستای طلحه و دبیر همایش مدافعان حرم و جمعی از بسیجیان برگزار شد.

نماینده مردم دشتستان ضمن تشکر از برگزارکنندگان برنامه اظهارداشت: این را بدانیم که هیچ کدام از افرادی که در یادوار شرکت می کنند بدون دعوت شهدا نیامده اند.

وی افزود: یاران خدا کسانی هستند که وقتی نظام اسلامی در تهدید قرار میگیرد یا عده ای می خواهند به اسلام ضربه ای وارد کنند از جان خود میگذرند.

موسوی نژاد با بیان اینکه چشمان دشمنان اسلام بدنبال ولایت است ابرازداشت: در دنیا همه در این فکرند که نظام جمهوری اسلامی جه دارد که هنوز با این همه توطعه ها و تهدیدها پابرجا مانده است؟

وی تصریح کرد: اگر نظام جمهوری اسلامی بدون ولایت بود معلوم نبود تاکنون چه برسرایران آمده بود.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: دردنیا همه در این فکرند که ولایت چیست که هرکاری می کنند نمی توانند آنرا از ایران اسلامی جدا کنند.

وی بیان داشت: کشورهای غربی که بدنبال توطعه برای کشور ایران هستند هنوز نمیدانند که کشور ایران 250هزار شهید داده است.

نماینده مردم دشتستان در پایان خاطر نشان کرد: استراتژی امنیتی این است که جغرافیای امنیت خود را به خارج از کشور ببریم وآنقدر آنرا وسعت ببخشیم که حصار امنیتی برای نظام جمهوری اسلامی ایجاد کرده باشیم.

فرمانده سپاه تنگستان ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این همایش ابرازداشت: نسخه درمان بخش همه مواردی که توسط دشمنان ممکن است بوجود بیاید بصیرت است چون بصیرت چراغ راهنمای ماست.

وی  تصریح کرد: با حضور پررنگ در مراسم 9 دی بار دیگر تجدید بیعت با ولایت فقیه و رهبر عزیز کشورمان را اعلام خواهیم کرد.

ملاکی در پایان با بیان اینکه امروزه وظیفه ما ترویج تفکر انقلابی و بسیجی است خاطر نشان کرد: راه شهدا راهی است که مملو از عشق و ایمان و ولایت است و شجاعت ، بصیرت و ترس ندشتن از خصوصیات راه شهدا است.

افرنده فرمانده پایگاه بسیج 15 خرداد روستای طلحه گفت: مردم روستای طلحه از شما مسئولین تقاضا دارند که بعنوان زبان گویای مردم به رهبر معظم انقلاب اعلام کنید هرکجا که رهبری فرمان بدهند اطاعت کرده و پا در رکابش خواهیم بود.

 » گزارش تصویری همایش مدافعان حرم در روستای طلحه »

http://8pic.ir/images/3gysg9te1q3z3mp5ghw1.jpg

http://8pic.ir/images/iw05bob5x3e0cmah1o07.jpg

http://8pic.ir/images/rnx9x3wbo8mh78qgsn70.jpg

http://8pic.ir/images/10i0dreey6aikvvcog1v.jpg

http://8pic.ir/images/3r95r3z8owmqll5s3a3w.jpg

http://8pic.ir/images/phbymxxbqea6oa60pdt7.jpg

http://8pic.ir/images/sboeyd2pnfma9d9iw3u2.jpg

http://8pic.ir/images/ctf59hkdiaeqf3h4kxni.jpg

http://8pic.ir/images/n68l2cuy7lro1g8v56dx.jpg

http://8pic.ir/images/of5gb0kb8ecffa9sbgke.jpg

http://8pic.ir/images/ujfm2g2pfddq5nsfm2vb.jpg

http://8pic.ir/images/a28dxoapzqcd6dv2wb9j.jpg

http://8pic.ir/images/etpp5vm9q0s6k0xhv403.jpg

http://8pic.ir/images/82tr3t2v9rrz2dsc5p3u.jpg

http://8pic.ir/images/qeos28nsew5kqvxrr98m.jpg

http://8pic.ir/images/dmw68ssk0oj7clukbfmr.jpg

http://8pic.ir/images/q2vooq9xfqx06r3jrbd5.jpg

http://8pic.ir/images/to8o2nuvm9mnkjsab99t.jpg

http://8pic.ir/images/h6q07ywk9su5ym0a27xc.jpg

http://8pic.ir/images/503tbg8vwu3psgufmps9.jpg

http://8pic.ir/images/va05bgxjhjpz4whtdf7n.jpg

http://8pic.ir/images/5j2pazsvyvy0iek8rsb1.jpg

http://8pic.ir/images/ofc8bv5twwlod3e76yfg.jpg

http://8pic.ir/images/cl7tkcddryjvizm9j8bs.jpg

http://8pic.ir/images/26d6my6i2gkqnzke9pn5.jpg

http://8pic.ir/images/bydmtq1dyiz4kantr735.jpg

http://8pic.ir/images/bgvgrlm8xgwej4j2a9ug.jpg

http://8pic.ir/images/j8h3kvlmyjpxr4gvq6xz.jpg

http://8pic.ir/images/n52650zhx8tr9ewlcliu.jpg

http://8pic.ir/images/ze0hvl0m7vv01jfv9mol.jpg

http://8pic.ir/images/8g0pce4nqi8z76ojdu4t.jpg

http://8pic.ir/images/fwn3kw69j6lwih9dvcq0.jpg

http://8pic.ir/images/f3o6hweasju095sz0zas.jpg

http://8pic.ir/images/yqwg99tdkj07r3n0nrba.jpg

http://8pic.ir/images/biqhjcb6mbuotfkhnepn.jpg

http://8pic.ir/images/64p79v51ia2f8jfh25pe.jpg

http://8pic.ir/images/cxhzk6b97w9rb8jcxssq.jpg

/

 

نظرات بینندگان