امروز : یکشنبه   06. مهر 1399   9. صفر 1442   27. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4491  تاریخ انتشار:چهارشنبه, 02 دی 1394 ساعت 02:35 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
جلسه بررسی توزیع آب نخیلات و رفع مشکلات کشاورزان + تصاویر

با پیگیری دفتر نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی جلسه ای درخصوص توزیع عادلانه آب نخیلات روستاهای کلل ، درودگاه ، زیارت و بنار آبشیرین برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمیانده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، با توجه به درخواست کشاورزان روستاهای کلل ،درودگاه ، زیارت و بنار آبشیرین مبنی بر توزیع عادلانه آب نخیلات جلسه ای در همین خصوص در دفتر نماینده دشتستان با حضور نماینده های کشاورزان روستاها و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهرو مسئول اجرایی دفترنماینده مردم دشتستان برگزار شد.

مسئول اجرایی دفتر نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: در سفرهای نماینده دشتستان به روستاها همواره به رفع مشکلات روستاییان علی الخصوص کشاورزان تاکید فراوان دارد.

غلامعلی زرنگارافزود: مردم روستاهای کلل ، زیارت ، درودگاه و بنار آبشیرین از عدم توزیع عادلانه اب و پرداخت حق الزحمه پمپاژ آب گلایه مند بودند.

سمیری یکی از نماینده های نخلداران روستای درودگاه ضمن تشکر از پیگیریهای دفتر نماینده دشتستان ابرازداشت: در منطقه 4 آبیاری که درودگاه جزو آن است بیش از 105 هزار اصله نخل وجود دارد ولی متاسفانه پمپاژ از شهریور ماه خاموش بوده و آبی به نخلها نرسیده است.

وی گفت: مردم روستا مجبورند برای برای امرار معاش خود حیوانات و دامهای خود را بفروشند واین امر زندگی آنها را با مشکل فراوان روبرو کرده است.

یکی دیگر از نماینده های کشاورزان روستای درودگاه بیان داشت: متاسفانه روستای درودگاه در انتهای کانال آبیاری قرار گرفته و سهم ناچیزی از آب به نخلهای این روستا تعلق میگیرد واز این رو بیشتر نخلها در حال ازبین رفتن هستند.

وی تاکید کرد : بعضی از نخیلات حتی در چند ماه اخیر یک بار هم اب نخورده اند ونمیدانیم برای چه باید حق الزحمه پمپاژ را وقتی هیچ فایده ای برایمان ندارد پرداخت کنیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر اظهارداشت: از زمانیکه موسوی نژاد بعنوان نماینده در صحن علنی مجلس انتخب شد در تمام مناطق و روستاهای شهرستان جلسه گذاشت و مشکلات روستاها و مردم را بررسی و برطرف کرد . ایشان همواره فردی پرتلاشو پر انرژی هستند.

وی افزود: نماینده دشتستان در بحث برطرف کردن مشکلات کشاورزان خیلی از موارد را پیگیری کرد که از آن جمله به سد دالکی میتوان نام برد که میتواند بسیاری از مشکلات حوزه آبیاری را برطرف کند.

سیدمهدی موسوی کنترل آبیاری در مناطق مختلف را ضروری دانست و گفت: نباید در یک منطقه چندین بار ابیاری صورت بگیرد و درمنطقه ای دیگر هیچگونه ابی نرسد.

وی بیان داشت: در سال 93 5 دوره آبیاری درمنطقه 4 که شامل درودگاه هم میشود داشته ایم ولی با توجه به اینکه دستگاه آب سنج کالیبره شده بود و برای تعمیر به تهران فرستاده شده بود مدتی به مشکل برخوردیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان بوشهر با اشاره به اینکه هم اکنون دستگاه آب سنج درست است اذعان داشت: نوبت بعدی که آب در اختیار این منطقه قرار خواهد گرفت در تاریخ 14 دی ماه خواهد بود که طبق اندازه گیری ابرسانی انجام میگیرد.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات دربحث توزیع آب بحث سهمیه بندی است گفت: طبق آنالیزی که انجام شده هر اصله نخل حدودا 2 ساعت برای آبیاری وقت احتیاج دارد و تنها راه ضایع نشدن حق کشاورزان این است که نخیلات غیر مجاز را آب ندهند.

موسوی با بیان اینکه در سال 93 سه بارروستای کلل آب دریافت کرده اند بیان داشت: مصوبه دریافت حقه نگهداری پمپاژ از سال 82 تاکنون اجرا شده وکشاورزان برای حذف ان باید با فرماندار و استاندار و مدیرآب منطقه ای استان مکاتبه کنند.

در این دیدار نماینده های کشاورزان روستاها مشکلات خود را مطرح کردند و در پایان کارشناس شرکت بهره برداری آبیاری و زهکشی استان بوشهرمقررشد تا با مراجعه به کانالهای اب روستاها مشکلات را از نزدیک بررسی کند و نتیجه را جهت برطرف کردن مشکل ارائه دهد.

http://8pic.ir/images/seq5uem3j3hoh5pwecvd.jpg

http://8pic.ir/images/x2v4umy8eoh0f92mfp6l.jpg

http://8pic.ir/images/stef5bh76618nnnbutn3.jpg

http://8pic.ir/images/q43qopbr5klcm5lx60i0.jpg

http://8pic.ir/images/rx517xqqt6u7160dm1ng.jpg

http://8pic.ir/images/o1h1i8i47awlwo1ssl3v.jpg

http://8pic.ir/images/puiddfbpn1fuvv974fhd.jpg

/

 

نظرات بینندگان