امروز : جمعه   28. شهریور 1399   30. محرم 1442   18. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4481  تاریخ انتشار:جمعه, 27 آذر 1394 ساعت 12:53 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
اجرای بیش از 8 پروژه عمرانی در روستای درودگاه + گزارش تصویری

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد در دیدار با مردم روستای درودگاه بخش سعدآباد دشتستان از اجرای بیش از 8 پروژه عمرانی در سالجاری در روستای درودگاه بخش سعدآباد شهرستان دشتستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، نماینده مردم دشتستان بمنظور بررسی مشکلات روستای درودگاه در مسجد امام حسین (ع) با مردم روستا دیدار و گفت و گو کرد.

نماینده مردم دشتستان ضمن عرض خرسندی از حضور در بین مردم خوب و باصفای روستای درودگار اظهارداشت: روستاها و شهرهایی که وانان مطالبه گری دارند نشان دهنده نخبه بودن آنها است.

وی مطالبه گری را حق مردم دانست و افزود: درنظام اسلامی حق مردم است که از مسئولین مطالبه گری کنند.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد جایگاه ها و مسئولیت ها در نظام اسلامی را یک امانت دانست و ابرازداشت: هرکس در هر جایگاه و مسئولیتی که دارد باید از امانت خود حفاظت کند.

وی با بیان اینکه در همه پیشنهادات و لوایح در مجلس شرکت کرده و پیشنهاد داده ام تصریح کرد: 11 طرح را برای اولین بار خودم به تنهایی در مجلس طراحی کردم که به نفع مردم شهرستان و استان بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه در سال اول ورود به مجلس 84 پیشنهاد در لایحه بودجه داشتم که باعث تعجب رییس مجلس شده بود بیان داشت: آقای لاریجانی در همان سال اول ورود به مجلس با تعجب بمن میگفت که قبلا نماینده بوده ام که اینقدر در لایحه بودجه پیشنهاد داده ام.

وی با بیان اینکه میانگین نطقهایم در مجلس روزانه 5/1 برابر بوده است تاکیدکرد: در سال 93با وجودی که در بقیه استانها کاهش پیدا کرده بود در استان و شهرستان ما افزایش داشت که بعضی از نماینده های دیگر استانها از این موضوع ناراحت و استعفا دادند.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور مهمترین مولفه اعتبارات دهیاریها را ارزش افزوده عنوان کرد و گفت: در سال 92 طرحی در مجلس مطرح کردم که با اضافه شدن بند «ق» به لایحه بودجه همه روستاهای مناطق نفت خیز گاز رسانی میشوند.

وی برآورد اولیه پل درودگاه را 11 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: با توجه به بودجه استانی و شهرستان این اعتبار برای ساخت پل درودگاه میسر نبود و با جلسات متعدد و درخواست دوباره از راه و شهرسازی در طرح مطالعاتی برای پل برآورد آن تخمین زده شد.

وی با بیان اینکه برای بررسی پل درودگاه 3 بار معاون وزیر را به شهرستان آوردیم تا از نزدیک پل را بررسی کند تاکیدکرد: با جلسات فراوان با وزیر راه وشهرسازی تصمیم گرفته شد از ردیف اعتبارات ملی برای ساخت پل درنظر گرفته شود و در آخرین جلسه با وزیر راه  مقرر شد 2 میلیارد تومان برای ساخت پل درودگاه تخصیص یابد که قول داده اند در کمیسیون وزارت مصوب شود.

نماینده مردم دشتستان بی اعتمادی و بد بینی جوانان به مسئولین را بدقولی انان عنوان کرد و اذعان داشت: همواره بدنبال گرفتن حق شهرستان مان بوده ام و سعی در بیشتر گرفتن این حق بوده ام چون در گذشته در حقمان اجحاف شده است.

وی گفت: در سالجاری 200 میلیون تومان برای تکمیل سالن ورزشی اعتبار تخصیص یافته است.

موسوی نژاد درمورد بجث اشتغال در جواب سوالی یکی از مردم روستا بیان داشت: دولت تا کنون در سالجاری 35درصد اعتبارات را پرداخت کرده است و در بحث اشتغال هرکجا دراستان استخدام رسمی که اگهی زده شده است سهمیه 50 درصد بومی رعایت شده است.

وی یکی از مشکلات عمده در بحث اشتغال را عدم جذب نیرو توسط شرکتهای خصوصی و نبود پیمانکار مجرب در استان عنوان کرد و گفت: شرکتهای خصوصی در قانون ملزم به گرفتن نیروی بومی نیستند و هیچکسی نمیتواند شرکتهای خصوصی را مجبور کند و از طرفی دراستان بوشهر پیمانکار مجرب و خوب وجود ندارد که پروژه ها را تحویل گرفته و نیروی بومی بکار بگیرد.

نماینده مردم دشتستان با بیان اینکه پیگیر احداث پتروشیمی در دشتستان هستیم اظهارداشت: در سال گذشته 80 میلیاردتومان اعتبار شهرستان دشتستان بود ولی 120 میلیاردتومان اعتبار هزینه شد.

وی گفت: سال گذشته در بحث سیلاب 11 میلیاردتومان اعتبار برای استان اعتبار تخصیص داده شد که 8 میلیارد تومان از ان برای شهرستان دشتستان تخصیص یافت و فقط 3 میلیارد آن به بقیه شهرستانها تخصیص داده شد.

حجت الاسلام موسوی نژاد مشکل فرسودگی شبکه ها را در همه روستاها بیان کرد و ابرازداشت: در سالجاری 400 متر از شبکه آب روستا نوسازی خواهد شد.

وی افزود: سال گذشته از محل تبصره 22 یک کیلومتر از کانال روستا لایروبی شد و طرح هادی درروستاهم انجام گرفت.

نماینده دشتستان در ادامه دیگر پروژه هایی که سالجاری در روستا انجام میگیری را نام برود بیان داشت: نصب ترانس برق ، جابجایی شبکه فشار ضعیف ، احداث شبکه کابلی ، محوطه سازی امامزاده قطب الدین ، ساخت خانه عالم و پل درودگار از پروژه هایی است که در سالجاری در روستای درودگاه انجام خواهد گرفت.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد طی تماس تلفنی با مهندس موسوی مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان موضوع خرابی پمپاژ اب را پیگیری کرد که مقرر شد دهیار روستا بهمراه نماینده ای از دفتر نماینده مردم دشتستان طی جلسه ای بزودی این مشکل را برطرف کنند.

این دیدار که در فضای صمیمی برگزار شد جوانان روستا مطالبات ، مسائل و مشکلات روستا را با نماینده دشتستان مطرح کردند و در پایان جوانان روستا از صبر و حوصله نماینده دشتستان در جوابگویی به سوالات و همچنین عملکرد ایشان در طول این چند سال تقدیر و تشکر کردند.

« گزارش تصویری بررسی مشکلات روستای درودگاه با حضور نماینده مردم دشتستان »

http://8pic.ir/images/41kh4vr5dahz65rhejs7.jpg

http://8pic.ir/images/9t7snef17zun5j9bu1rj.jpg

http://8pic.ir/images/yzfpnxentd3cz16t62tq.jpg

http://8pic.ir/images/6i983qfiqlwlf5iouu0z.jpg

http://8pic.ir/images/hkrc77g01jjskzplnejf.jpg

http://8pic.ir/images/6f54npg7iidfnfmwejrd.jpg

http://8pic.ir/images/jvkr8o7ebkartip0pcvx.jpg

http://8pic.ir/images/gdbdcd2o0mg7qh7oja61.jpg

http://8pic.ir/images/4e0pe7rn9i0q2nfdoii8.jpg

http://8pic.ir/images/53cstdfhvgw1xlmmspci.jpg

http://8pic.ir/images/w6zlu0gp4b7ohvvxozyq.jpg

http://8pic.ir/images/266esi1ruawcevfz8hdj.jpg

http://8pic.ir/images/l6c5w29x0wffcq0ifk3g.jpg

http://8pic.ir/images/cdjkomnvsx0wq8jg5rnw.jpg

http://8pic.ir/images/qmzf5xoqssjg6shiksq0.jpg

http://8pic.ir/images/1v1ygq6w9kpwqypyjhkd.jpg

http://8pic.ir/images/bdccghpamhltbyq6yrjt.jpg

http://8pic.ir/images/uonl9fduwg9o2lwipglp.jpg

http://8pic.ir/images/zspbfioro9p8kwl1kvmf.jpg

http://8pic.ir/images/5wq4n9u3kmcikrhye8yh.jpg

http://8pic.ir/images/iwjr0w3uoedv8tse7biw.jpg

http://8pic.ir/images/vx9i910goxm6ct6z3os5.jpg

http://8pic.ir/images/mcfcv66janichvxkah29.jpg

http://8pic.ir/images/8nf6i3z13pw6ni1p4ida.jpg

http://8pic.ir/images/ev0nv4gon0ot8bkm68u2.jpg

http://8pic.ir/images/09k0dt0dq7ek9m2p7ypu.jpg

http://8pic.ir/images/kpztk10trsa5i3qlphdo.jpg

http://8pic.ir/images/0qjfbsap7e8bdjubgu2v.jpg

http://8pic.ir/images/b6t5ikbnejrjn3z331pi.jpg

http://8pic.ir/images/7xef09a2ebkyuik9cle3.jpg

http://8pic.ir/images/eaizyb0t8xfj90n9r9lq.jpg

http://8pic.ir/images/ldime37l61vlfulvqfm7.jpg

/

 

یادداشت 

رضا
جمعه, 27 آذر 1394
0 پاسخ
نماینده محترم مجبورم دراینجا که بی ربط به بحث ماست درد دلمو بنویسم باز نشسته مهر 93 هستم از شما خواستم که پیگیر پاداشمون شوید ولی در کمال ناباوری شنیدم که فانی قول پرداخت پاداش رو در سال 95 داده چارهای جز خودکشی ندارم هر چند که حرام است طلبکار پولش رو میخواد برای جهاز دخترم از بی پولی وام با سود بالا گرفتم توان پرداختش رو ندارم مریضم و...منتظر پرداخت تا اخر اذر بودم که در سایت این خبر رو دیدم گناهش به گردن فانی دیار من وفانی تو جهنم
 

نظرات بینندگان