امروز : جمعه   28. شهریور 1399   30. محرم 1442   18. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4478  تاریخ انتشار:سه شنبه, 24 آذر 1394 ساعت 06:33 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
تخصیص چادر و تانکر آب به منطقه جویگرم روستای طلحه + گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان در بازدید از چشمه و قنات منطقه جویگرم روستای طلحه بخش بوشکان از تخصیص چادر و تانکر پنج هزار لیتری اب برای رفع مشکل اب شرب مردم منطقه جویگرم خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد بمنظور بررسی مشکلات مردم منطقه جویگرم روستای طلحه بخش بوشکان از چشمه و قنات بازدید کرد.

نماینده مردم دشتستان در بازدید از قنات و چاه آب منطقه جویگرم اظهارداشت: به علت خشکسالیهای اخیر قنات و چشمه این منطقه خشک شده و مردم منطقه را با مشکلات زیادی روبرو شده اند.

وی افزود: چشمه منطقه جویگرم بالغ بر 400 هکتار را آبیاری میکرده است که با خشک چشمه درآمد مردم منطقه که اکثرا کشاورز و دامدار هستند با مشکل جدی روبرو شده است .

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد طی تماس با آقای رجایی مدیریت آب منطقه ای استان بوشهر اذعان داشت: با توجه به اینکه چاه آب در سال 85 احداث شده ولی پروانه آن صادر نشده است که مقرر شد با مراجعه به مدیریت آب منطقه ای استان بوشهر برای دربافت پروانه اقدام کنند و مدیریت آب منطقه ای با مردم جویگرم همکاری لازم را داشته باشد.

وی تصریح کرد: جهاد کشاورزی هزینه حفر چاه و خرید موتور را پرداخت کرده است که با برقدار کردن چاه و اخذ مجوزات و پروانه مشکلات آب را میتوان برطرف کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در دیدار با عشایر منطقه جویگرم ابرازداشت: با توجه به اینکه فلسفه تشکیل سازمان امور عشایر ساماندهی و رفع مشکلات عشایر است ولی متاسفانه به عشایر این منطقه رسیدگی نشده است.

وی تاکید کرد: متاسفانه در طوفان اخیر چادر عشایر خراب شده است و چادر جدید در اختیار آنها قرار داده نشده است.

نماینده مردم دشتستان طی تماس تلفنی با رییس امور عشایر شهرستان دشتستان گفت: مردم منطقه برای خرید آب باید به روستاهای مجاور سفر کرده و آب شرب را برای چند روز خریداری کنند که این معضل مشکلات آنان را بیشتر کرده است.

وی تصریح کرد: طی تماس تلفنی با رییس امور عشایر دشتستان مقرر شد یک تانکر پنج هزار لیتری به مردم این منطقه تخصیص پیدا کند تا مشکل مردم در اب شرب برطرف شود.

حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد از پیگیری تخصیص چادر به عشایر منطقه جویگرم خبر داد و بیان داشت: اگر مشکلات مردم روستاها برطرف شود و زیرساختهای آنان فراهم شود دیگر مجبور نخواهند بود که به شهر برای زندگی بیایند.

موسوی نژاد در پایان خاطر نشان کرد: کوچ کردن روستاییان به شهر علاوه بر هزینه ای که برای دولت خواهد داشت برای خود مردم روستا هم از لحاظ شغل و امرار معاش و هم از لحاظ زندگی مشکلات فراوانی را بوجود خواهد آورد.

نمانیده مردم دشتستان ضمن بازدید از قنات و چاه آب منطقه جویگرم از نزدیک مشکلات را بررسی کرد.

شایان ذکر اینکه حجت الاسلام موسوی نژاد نماز مغرب و عشا را در بین مردم خوب و با صفای منطقه جویگرم بجا آوردند.

« گزارش تصویری بازدید از چشمه و قنات و دیدار با مردم منطقه جویگرم روستای طلحه بخش بوشکان »

http://8pic.ir/images/5asz0gpivmdhq1c1hw58.jpg

http://8pic.ir/images/e0qy6115v9gs3cec9m7i.jpg

« تماس با مدیریت اب منطقه ای استان بوشهر در خصوص همکاری در اخذ پروانه چاه اب »

http://8pic.ir/images/w9ozdhwftf7retwc6snb.jpg

http://8pic.ir/images/ocwn3e5nckugmzvchem7.jpg

« بازدید از قنات  »

http://8pic.ir/images/d8puj4ehjil2gspriqp2.jpg

http://8pic.ir/images/86i1rihngc8ylanp8m7l.jpg

http://8pic.ir/images/fokhixapjt0j8gtnad3q.jpg

http://8pic.ir/images/be8yzt0kthq6huvdoo8m.jpg

http://8pic.ir/images/j6eslnl77wlg4n2s21ui.jpg

« دیدار با مردم منطقه جویگرم روستای طلحه بخش بوشکان  »

http://8pic.ir/images/u7h9b35bi6ue3d78htww.jpg

http://8pic.ir/images/ujgza25shdxnqyjeolbh.jpg

http://8pic.ir/images/c2gbx55y7a5xev5hhq21.jpg

http://8pic.ir/images/0jgj2qcwic2btnbwitw1.jpg

http://8pic.ir/images/vls3ie9yui8o7y936qgw.jpg

http://8pic.ir/images/8vgjhseyr89aztq1qzmw.jpg

« تماس تلفنی با رییس امور عشایر شهرستان دشتستان در مورد تخصیص تانکر اب پنج هزار لیتری و تامین علوفه  »

http://8pic.ir/images/eqnbbv0wkj5hes8bcpyr.jpg

http://8pic.ir/images/wsf06tpkk8u0m7cjz856.jpg

« نوشتن نامه برای تامین چادر به رییس هلال احمر و تخصیص تانکر اب به رییس امور عشایر شهرستان دشتستان »

http://8pic.ir/images/6z7vpm0weu5chqxz2zn0.jpghttp://8pic.ir/images/rvjfyjrbtshnu1n078ja.jpg

http://8pic.ir/images/90t2ykasq1dp2qv31rhg.jpg

http://8pic.ir/images/xxefwohq2amkd5d8zxwm.jpg

http://8pic.ir/images/5tav7mkuadlf1pcw9ej9.jpeg

http://8pic.ir/images/nnqp4b98qieth9uhouue.jpg

http://8pic.ir/images/8vyo6v2utpjkpvl23k8z.jpg

« برپایی نماز جماعت مغرب و عشا در چادر عشایر »

http://8pic.ir/images/wu32a5tf228jrf2gfe7d.jpg

/

 

یادداشت 

مهدی کاظمی قشقایی
پنجشنبه, 26 آذر 1394
+1 پاسخ
ضمن عرض سلام و خدا قوت و ارزوی موفقیت برای برادر ارزشمندم حجت الاسلام والمسلمین اقای موسوی نژاد نماینده ولایتمدار و فعال و خادم مردم غیور شهرستان دشتستان .از بازدید و سرکشی ایشان به روستاهای بخش بوشکان بویژه عشایر سلحشور قشقایی در منطقه جوی گرم در حوالی روستای طلحه سپاسگزارم. لازم به ذکر است که بدلیل خشک سالی های اخیر و مسدود شدن ایل راههای عشایر در حاشیه شهر ها و روستاها و تعرض بعضی از افراد سودجو به مراتع عشایر و نبود اب شرب سالم و حتی اب شرب برای دام و کمبوذ علوفه کافی برای دام.عشایر منطقه بیشترین ضرر و زیان را متحمل شده است ولی متاسفانه متولیان این قشر پر سود و کم ضرر بلکه بی ضرر به دولت و کشور در خواب غقلت بسر می برند .ای کاش مسوولان اجرایی شهرستان هم از این سید بزرگوار یاد بگیرند و از مناطق تحت مدیریت خود بازدید و سرکشی بعمل اورده و مشکلات این قشر زحمت کش و مولد جامعه (کشاورزان و دامداران) را بر طرف سازند.
این را بدانیم که بزرگترین عبادت خدمت به مردم است.
 

نظرات بینندگان