امروز : سه شنبه   08. مهر 1399   11. صفر 1442   29. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4458  تاریخ انتشار:دوشنبه, 16 آذر 1394 ساعت 03:12 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
لزوم توجه به زیرساخت اولویت اول حل مشکلات دانشکده کشاورزی دشتستان است+گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان در جلسه هم اندیشی حل مشکلات دانشکده کشاورزی دشتستان ضمن تاکید بر پیگیری و تلاش جذب کامل اعتبار سالجاری دانشکده اظهارداشت: اولویت اول حل مشکلات دانشکده کشاروزی دشتستان توجه و اهتمام جدی به زیرساختها است.

به گزارش پایاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد شنبه شب در نشست با دانشجویان و مسئولان دانشکده کشاورزی دشتستان اظهار داشت: برای پیشرفت‌های علمی و فتح قله‌های علمی باید نسبت به تقویت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اهتمام ورزیم و در این مسیر نباید هیچگونه کم‌کاری صورت بگیرد.

وی افزود: این دانشکده با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند که برای رفع این مشکلات و رضایتمندی دانشجویان و اساتید و مردم شهرستان دشتستان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی تاکیدکرد: در نشست‌های اینچنینی که دانشجویان مشکلات موجود را مطرح می‌کنند، ایده‌های جدیدی مطرح می‌شود و کمک موثری به پیشرفت امور می‌کند.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطر‌نشان کرد: در فضای دانشگاه‌ها، تربیت و آموزش باید توامان و موثر باشد و مجموعه مدیریتی و اساتید دانشگاه باید به این مسئله توجه لازم را داشته باشند.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مسئولان اگر وعده‌ای می‌دهند باید عملی کنند و نباید جوانان و آینده‌سازان این مرز و بوم را ناامید کنیم.

موسوی‌نژاد یادآور شد: از مشکلات عمده دانشکده کشاورزی دشتستان، این مسئله است که این دانشکده فقط رشته کشاورزی دارد و باید زمینه ورود دیگر رشته ها در این دانشگاه فراهم شود.

وی یادآور شد: از دیگر مشکلات این دانشکده این است که در بیرون از حریم شهر قرار دارد و شهرداری و دستگاه‌های اجرایی هیچ کمکی نمی‌توانند کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر لزوم ارتباط مستقیم دانشکده و دانشجویان با مردم شهر تصریح کرد: دانشجویان باید بدانند اثربخشی و اثرگذاری دانشجو بر جامعه شهری چیست؟

وی با بیان اینکه اگر ارتباط دانشکده و دانشجو با شهر برقرار نباشد هیچ دستگاهی خودش را متولی نمی داند ابراز داشت: رئیس دانشکده کشاورزی دشتستان باید از دستگاه‌های اجرایی مطالبه کند و مشکلات موجود باید در اسرع وقت رفع شوند.

موسوی نژاد بیان داشت داشت: اثرگذاری دانشکده با مردم در رفع مشکلات بسیار مهم است و

وی افزود: شهرداری تنها تا محدوده 5 کیلومتری شهر می‌تواند خدمت‌رسانی کند و با توجه به فاصله بالای مسیر دانشکده تا شهر باید چاره‌ای اساسی اندیشیده شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور بر لزوم افزایش امکانات دانشگاه‌های شهرستان دشتستان تاکید کرد و گفت: باید امکانات و تجهیزات و اعتبارات دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دشتستان افزایش یابد تا شاهد پیشرفت این حوزه باشیم.

وی یادآور شد: از مشکلات مهم این دانشکده این است که در سال‌های اخیر، تعداد دانشجویان کاهش یافته و حتی با افزایش اعتبارات نیز موفقیتی حاصل نخواهد شد.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسات زیادی با وزیر و سایر مسئولان ارشد وزارتخانه گرفته‌ایم و راهکارهای مختلفی برای رفع مشکلات این دانشکده ارزشمند ارائه کرده‌ایم.

موسوی‌نژاد اضافه کرد: سال گذشته 80 درصد اعتبارات دانشکده کشاورزی دشتستان جذب شد و امسال 100 درصد اعتبارات این دانشکده به طور کامل جذب خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به مشکلات کنونی کشور و وجود تورم و کمبود اعتبارات، جذب اعتبار جدید برای این دانشکده سخت خواهد بود ولی با این وجود ما همه تلاش خود را به کار می‌گیریم.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت آموزش عالی، اعتبارات دانشگاه‌ها را به سازمان برنامه و بودجه می‌دهد و این سازمان هم بر اساس آیتم‌های لازم این اعتبارات را تخصیص می‌دهد.

موسوی‌نژاد گفت: با نوبخت معاون رئیس جمهور نشست بسیار خوبی در مورد دانشکده کشاورزی برگزار کردیم و مقرر شد اعتباری جداگانه اضافه بر اعتبار سالیانه به دانشکده اختصاص یابد.

وی بیان کرد: پیشنهاد می‌کنم که کارگروهی برای رفع مشکلات دانشکده تشکیل و راهکارهای مطرح شده دراین جلسه را بررسی و به ما ارائه دهد.

موسوی‌نژاد افزود: با افزایش تعداد موسسات غیر انتفاعی و علمی کاربردی، تعداد دانشجویان این دانشکده هر سال کمتر شده و این مسئله از عوامل مهم مشکلات اخیر دانشکده کشاورزی برازجان است.

رئیس دانشکده کشاورزی دشتستان اظهارداشت: در مراجعاتی که به تهران برای رفع مشکلات دانشکده داشتیم، نماینده دشتستان در مجلس از ابتدا تا انتها در کنار و همراه ما بود و در راستای رفع مشکلات موجود همکاری بسیار خوبی داشته است.

وی افزود: حدود 2 سال و شش ماه است که افتخار خدمت‌گذاری به مردم دشتستان در این دانشکده را دارم و از همه توانمندی و ظرفیت موجود برای پیشرفت و اعتلای این دانشکده بهره برده‌ام.

رئیس دانشکده کشاورزی شهرستان دشتستان خاطر‌نشان کرد: ایجاد شرایط برای ادامه تحصیل دانشجویان و توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی و افزایش هیئت علمی تمام وقت از اقدامات موثر علمی در این مجموعه است که امیدوار هستیم رضایت خاطر دانشجویان و اساتید را فراهم کرده باشد.

اعضای هیئت علمی دانشکده کشاورزی دشتستان بهمراه دانشجویان نیز در این نشست به بیان مشکلات و معضلات موجود پرداختند.

کمبود امکانات رفاهی، مشکلات ایاب و ذهاب دانشجویان، کمبود آب، کمبود زیرساخت‌های پژوهشی، کمبود اعتبارات و همچنین کمبود تجهیزات آزمایشگاهی از مهم‌ترین مشکلاتی بود که توسط اعضای هیئت علمی مطرح شد.

کمبود کاغذ، نبود عالم در دانشگاه، کمبود تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی، نبود اورژانس و پزشک، نبود ویدیو پروژکتور و عدم وجود امکانات در خوابگاه ها نیز از مشکلاتی بود که توسط دانشجویان مطرح شد.

نماینده مردم دشتستان از اتوبوس های دانشکده که بنا به دلایلی نمیتوانستند استفاده کنند بازدید کرد.

نمایشگاه عاشورا دانشکده نیز توسط نماینده دشتستان افتتاح شد.

شایان ذکر اینکه دانشجویان دانشکده کشاورزی دشتستان نماز مغرب و عشا را به امامت حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی موسوی نژاد بجا آوردند.

« گزارش تصویری جلسه هم اندیشی بررسی و رفع مشکلات دانشکده کشاورزی دشتستان »

http://8pic.ir/images/bh8xta16xnd8ph57y39z.jpg

http://8pic.ir/images/8d1jwzimdl1w4edvo24e.jpg

http://8pic.ir/images/lzv8buh6a05vd8u0022x.jpg

http://8pic.ir/images/oze94ihl010mpyh5tzbg.jpg

http://8pic.ir/images/cw0yidbgbkoty120fib8.jpg

« جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با نماینده دشتستان در مورد مشکلات دانشکده »

http://8pic.ir/images/0zs291owxkdzhekzdcvh.jpg

http://8pic.ir/images/3fwu6crq1k9xi6s28s44.jpg

http://8pic.ir/images/qq4wyyn05bkzkr17bqg8.jpg

http://8pic.ir/images/0l0alhs4jgbx1fxx9nik.jpg

http://8pic.ir/images/eyrkod85on9sdu3yc7ej.jpg

http://8pic.ir/images/cvizqarre8ye6ep0es2q.jpg

http://8pic.ir/images/stqfpl8wcvo4dxs66lw6.jpg

http://8pic.ir/images/avtjrx0lo2kddam16gf1.jpg

http://8pic.ir/images/t9cpfzfreojcnus12z7h.jpg

http://8pic.ir/images/v9aspk7skly0u2rgiyos.jpg

http://8pic.ir/images/maa5ycrkeecbgnrgg7us.jpg

http://8pic.ir/images/me0yet0229qy99dw7u0k.jpg

http://8pic.ir/images/kmop6qcgt36z1sktcx0o.jpg

http://8pic.ir/images/6tfw27nu6l3at6mto5hp.jpg

http://8pic.ir/images/tw35vjpq187vdrcsr2sz.jpg

http://8pic.ir/images/1u0itrncey1wd736mz7o.jpg

http://8pic.ir/images/fsu1vrqqji91r51kc26k.jpg

http://8pic.ir/images/jz3q755ix1nao5ha2nr5.jpg

http://8pic.ir/images/ywvgyxnxv0ilzln8omid.jpg

http://8pic.ir/images/1a39eog3in2ci2d82o00.jpg

« نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد »

http://8pic.ir/images/9dvkcf0xpjcbrs753ins.jpg

http://8pic.ir/images/2vzx75xupohq2ti1hcle.jpg

« افتتاح نمایشگاه عاشورا دانشکده کشاورزی دشتستان »

http://8pic.ir/images/en62qhq9zn7czhid2ar3.jpg

http://8pic.ir/images/r013byniu6jaj8n3gzds.jpg

http://8pic.ir/images/le0xv9cp2jr2lafh7jim.jpg

http://8pic.ir/images/a7ovih5geaypsmdb5uei.jpg

http://8pic.ir/images/bs57zwcs87wklkpgoaia.jpg

http://8pic.ir/images/aowev4utibyb9ghumxmw.jpg

http://8pic.ir/images/nk98ar37wpu8rh638tg7.jpg

http://8pic.ir/images/nsn2jhopckk6tql7ibvz.jpg

http://8pic.ir/images/p1lfr5z5kosr5t7dhnex.jpg

http://8pic.ir/images/jrbenvr9eipac016yydk.jpg

http://8pic.ir/images/7ol55y5q12zgccuw39lq.jpg

« بازدید از اتوبوسهای استفاده نشده دانشکده »

http://8pic.ir/images/js92oty6l6u558bw06hf.jpg

http://8pic.ir/images/mcspeh0g3a5xxrubueqp.jpg

/

 

نظرات بینندگان