امروز : سه شنبه   08. مهر 1399   11. صفر 1442   29. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4453  تاریخ انتشار:یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 11:01 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
تخصیص 340 میلیون تومان اعتبار برای ساخت پارک جنگلی سرکره

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در بررسی مشکلات روستای سرکره اظهارداشت : 340 میلیون تومان اعتبار برای ساخت پارک جنگلی سرکره اختصاصی یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی (تکلیفحجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد شنبه‌ شب در دیدار با مردم روستای سرکره شهرستان دشتستان اظهار داشت: سرکره یکی از روستاهای نخبه پرور است و بزرگان زیادی در این روستا رشد کرده‌اند و مردم روستا در صحنه‌های مختلف حمایت از نظام و انقلاب حاضر بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات مردم روستا مربوط به آب آشامیدنی است، اضافه کرد: نوسازی خط لوله آب روستا در دستور کار است و سال گذشته ۴۰۰ متر خط آبرسانی نوسازی شد و امسال نیز اعتباراتی برای بهسازی خطوط آبرسانی تخصیص خواهد یافت.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات مردم روستا نبود پست بانک است که باید یک نفر معرفی شود تا ما نیز پیگیری‌های لازم را برای راه‌اندازی پست‌بانک در این روستا داشته باشیم.

ساخت پارک جنگلی در سرکره

وی با اشاره به اهمیت بالای ساخت جاده‌های بین مزارع، خاطرنشان کرد: کارشناسان مربوطه برای این منظور اقدامات کرده و نقشه مورد نظر تهیه شده است و در پی اجرای طرح و بهبود وضعیت جاده‌های بین مزارع هستیم.

موسوی‌نژاد در ارتباط به سه‌راهی ورودی روستا نیز گفت: مقرر شده بود که سال گذشته دهیاری سرکره این طرح را در شورای برنامه‌ریزی پیشنهاد و بخشداری نیز طرح را در اولویت قرار دهد ولی اینگونه نشده است و پیگیر وضعیت هستیم.

وی بیان کرد: یکی از طرح‌های مهمی که در سرکره اجرا می‌شود، ساخت پارک جنگلی این روستا است که با اعتبار سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال ساخته خواهد شد.

تکمیل بزگراه اهرم - برازجان

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: تکمیل بزگراه اهرم - برازجان نیز یکی از دغدغه‌ها ما و مردم این منطقه است که به علت مشکلات اعتبارات در دشتستان و تنگستان تکمیل نشده است.

وی اضافه کرد: با دستور استاندار بوشهر، مقداری از اعتبارات بزرگراه برازجان - گناوه به بزرگراه برازجان - اهرم اختصاص خواهد یافت تا مشکل این مسیر نیز حل شود.

تغییر روند توزیع اعتبارات روستاها

موسوی نژاد ادامه داد: در سال‌های گذشته توزیع اعتبارات در روستاها بر اساس جمعیت صورت می‌گرفت که با توجه به پراکندگی روستاها این موضوع باعث می‌شد تا اعتبارات مناسبی به روستاها نرسد و مشکلات روستاها همچنان باقی باشد.

وی اظهار کرد: با اعتراض‌هایی که نسبت به این روند داشتیم، توزیع اعتبارات بر اساس جمعیت و متناسب با پراکندگی روستاها صورت گرفته است که می‌تواند در رفع مشکلات روستا موثر باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای رفع مشکلات گازرسانی به روستاها نیز پیگیری‌هایی را داشتیم و اعتباراتی برای گازرسانی به همه روستاهای شهرستان اختصاص یافته است.

بهبود وضعیت اشتغال در دشتستان

وی به پیگیری‌های خود در زمینه بهبود وضعیت اشتغال در شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه برخی از پروژه‌ها در پارس جنوبی تعطیل شده و شاهد بیکاری جوانان در استان و همچنین فارغ‌التحصیل شدن جوانان هستیم، باید اقدامات اساسی برای اشتغال صورت گیرد.

موسوی‌نژاد ساخت پتروشیمی دشتستان را گامی بسیار مهم در راستای رفع مشکلات اشتغال شهرستان دانست و اضافه کرد: خوراک پتروشیمی تامین شده و مجوزها و لایسنس‌های مورد نیاز برای راه‌اندازی پتروشیمی دشتستان فراهم است و هم‌اکنون فقط به دنبال تامین زمین ساخت پتروشیمی هستیم.

وی ادامه داد: در کنار احداث پتروشیمی دشتستان به دنبال ساخت منطقه ویژه اقتصادی هستیم که بتواند زمینه توسعه صنایع پائین‌دستی را فراهم ساخته و اشتغال را افزایش دهد.

فرسودگی شبکه آبرسانی روستا/ ضعف ولتاژ

رئیس شورای اسلامی روستای سرکره نیز در ابتدای این نشست به تشریح برخی از مشکلات روستا پرداخت و اظهار داشت: فرسودگی شبکه آبرسانی روستا باعث شده تا مشکلاتی در زمینه تامین آب مردم روستا وجود داشته باشد.

جمالی افزود: سه‌راهی جاده روستای سرکره باید اصلاح شود چرا که در سال‌های گذشته خطرات زیادی را داشته است و جوانان زیادی از این روستا جان خود را در این سه‌راهی از دست داده‌اند.

از دیگر مشکلات مطرح شده توسط اهالی روستا در این نشست می‌توان به مشکل مخزن ذخیره آب روستا، ضعف ولتاژ برق در روستا و نیاز به احداث پست هوایی در روستا اشاره کرد.

« گزارش تصویری دیدار مردمی و بررسی مشکلات روستای سرکره »

http://8pic.ir/images/3b6atnqws06vy9ca6st8.jpg

http://8pic.ir/images/hrsxngcztgr573wcv591.jpg

http://8pic.ir/images/qhr19s8udwhnjncwqu25.jpg

http://8pic.ir/images/wm3ik8qxollq7wrxv3n0.jpg

http://8pic.ir/images/dbi2ljtyxn7pwmyi2ulu.jpg

http://8pic.ir/images/ddzrdzano016owh52mzz.jpg

http://8pic.ir/images/wtof3pqcm78v5pv9bij2.jpg

http://8pic.ir/images/nyi8ajuqm8e8nqpnjqso.jpg

http://8pic.ir/images/4trclwvi2u3zh5rm4mqo.jpg

http://8pic.ir/images/ahel5hc5d4t5iap2mob6.jpg

/

 

نظرات بینندگان