امروز : سه شنبه   08. مهر 1399   11. صفر 1442   29. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4452  تاریخ انتشار:شنبه, 14 آذر 1394 ساعت 02:21 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
گزارش تصویری /
برق رسانی به گلزارشهدای روستای چاه خانی با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال

نماینده مردم دشتستان در دیدار با مردم روستای چاه خانی دشتستان اظهارداشت: برای برق رسانی به گلزار شهدای روستای چاه خانی 600 میلیون ریال اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد جمعه شب در مسجد روستای چاه خانی با مردم روستا دیدار ومشکلات را بررسی نمود.

این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد مردم و مسئولین روستا مشکلات روستا را با نماینده در میان گذاشتند.

نماینده مردم دشتستان ضمن عرض تسلیت بمناسبت اربعین حسین اظهارداشت: در نظام جمهوری اسلامی وظیفه ها تقسیم بندی شده است و هر مسئولی وظایفش مشخص و تدوین میباشد.

وی افزود: با توجه به وظیفه ای که داشته ام تاکنون در بحث تامین اعتبارات برای شهرستان همه تلاشهایم را بکار گرفته ام که نتایج خوبی در بر داشته است.

موسوی نژاد اضافه کردن بندی جدید در لایجحه برای تخصیص اعتبار گازکشی به کل روستاهای شهرستان را یکی از عملکردهایش در کمیسیون انرژی عنوان کرد و گفت: برای گازکشی به منطقه بوشکان و ارم چون اعتبارات ملی لازم بود تلاشهای فراوانی انجام گرفت .

وی تصریح کرد: در احداث سد دالکی با توجه به اینکه دولت اجازه احداث سد جدید نمیداد در سالی که اعتبارات نبود با جلسات مختلف توانستیم کار شروع احداث سد دالکی را عملیاتی کنیم.

وی تاکیدکرد: ازدیگر پیگیریهایی که برای کم کردن محرومیت استان انجام دادیم افزایش اعتبارات مناطق محروم از 2 درصد به 3 درصد بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در خصوص مشکل اب روستا ابرازداشت: مشکلات اب روستا و شهرستان به دو علت ربط دارد یکی فرسودگی شبکه آب و دیگری منابع آب است.

وی بیان داشت: در خصوص منابع آب که استان بوشهر منابع آب ندارد و باید از استانهای دیگر یا کف شکنی چاه های موجود در استان این مشکل را برطرف کرد.

وی تصریح کرد: درخصوص شبکه آب چندین بار معاون وزیر نیرو را برای بررسی مشکل فوق به شهرستان آوردیم که احداث سد بالادست یکی از راهکارها بود که مقداری از اب را تامین میکرد.

وی بیان داشت: طی تماس تلفنی با مدیرکل آب روستایی استان بوشهر بزودی کارشناسان برای انجام دومین شبکه آب مستقل قسمتی از روستا خواهند آمد تا کار آن را انجام دهند.

نماینده مردم دشتستان در خانه ملت با بیان اینکه در سال گذشته 500 متر از شبکه فرسوده روستا تعویض شده است اذعان داشت: تعویض شبکه های فرسوده در شهرستان اعتبارات زیادی لازم دارد که پیگیر جذب آن هستیم.

وی گفت: مشکل پست بانک ، تجهیزات مدرسه و سرویس عمومی روستا را پیگیری خواهیم کرد.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور با بیان اینکه در سالجاری اعتبار دهیاریها 3 برابر افزایش خواهد داشت یادآوری کرد: برای حل مشکل دفع زباله ها دهیاری میتواند از اعتبارات خود استفاده کند.

وی افزود: برای بیمه کشاورزی در ماده 10 و 12 بودجه سال 94 از سرجمع کل اعتبارات از طریق مدیریت بحران مشخص شده است و مجلس برای پرداخت بیمه کشاورزان در سالجاری مبلغ 1000 میلیارد تومان درنظر گرفت.

وی تصریح کرد: با جسات و پیگیری های فراوان در دیدار با وزیر و معاونین جهاد کشاورزی و دیدار با معاون رییس جمهور مقر شد که مبلغ 350 میلیون تومان از مبلغ فوق برای بیمه کشاورزان تخصیص یابد که بدنبال ابلاغ آن هستیم.

موسوی نژاد با بیان اینکه برای برقرسانی به گلزار شهدای روستا مبلغ 600 میلیون ریال تخصیص یافته است گفت: برای حل مشکل اشتغال جوانان با پیگیری و اخذ مجوز و تامین خوراک و منابع دیگر پتروشیمی را در دشتستان ان شالله احداث خواهیم کرد که بالغ بر دو هزار نیرو جذب خواهد کرد.

وی تاکیدکرد: هدف از احداث پتروشیمی حل مشکل اشتغال جوانان است چون محصولات و وتولیدی پتروشیمی مشکلی رای فروش نخواهد داشت و این صنعت هیچوقت تعطیل نمیشود.

رییس شورای اسلامی روستا ضمن تقدیر و تشکر از حضور نماینده دشتستان در روستا مشکلات روستا را در این دیدار مطرح کرد.

روستای چاه خانی از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتستان محسوب میشود.


« گزارش تصویری حضور در بین مردم روستای چاه خانی »

http://8pic.ir/images/vimnpy7dtnjdy4igniqw.jpg

http://8pic.ir/images/cp8j1isg55a6ziinvpda.jpg

http://8pic.ir/images/w6phb9i4xqb7s5irepoo.jpg

http://8pic.ir/images/o22d322f2zronabm5grz.jpg

http://8pic.ir/images/5ir2a55cb536iz9wxd1a.jpg

http://8pic.ir/images/ewbihtg36d8qxs0gsq93.jpg

http://8pic.ir/images/cmdyh60la8nayaez32ii.jpg

http://8pic.ir/images/bgkksyhk0t89pqf8xqvc.jpg

http://8pic.ir/images/5uddbl8b49a1x15lge1k.jpg

http://8pic.ir/images/sbwwmq5uscc0h787qql1.jpg

http://8pic.ir/images/y90l5039qjp9mbpe5r9n.jpg

/

 

یادداشت 

ک.آریاپور
شنبه, 14 آذر 1394
0 پاسخ
سلام لطفا پیگیری ادامه برقرسانی به روستاهای گیسکان مد نظر باشه با تشکر
 

نظرات بینندگان