امروز : یکشنبه   06. مهر 1399   9. صفر 1442   27. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4450  تاریخ انتشار:جمعه, 13 آذر 1394 ساعت 02:40 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
دیدار مردمی و بررسی مشکلات روستای زیارت دشتستان+گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان با مردم روستای زیارت دشتستان دیدار ومشکلات روستا را بررسی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد پنجشنبه شب در دیدار با مردم و مسئولان روستای زیارت دشتستان در مسجد صاحب الزمان اظهار داشت: روستای زیارت با توجه به موقعیت جغرافیایی نیازمند توجه بیشتر است و باید اعتبارات عمرانی این روستا افزایش یابد.

وی با اشاره به وضعیت بیمه کشاورزان دشتستان افزود: تامین اعتبارات مورد نیاز بیمه محصولات کشاورزی امری بسیار مهم است که مسئولان باید توجه کنند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از تصویب 1000 میلیارد تومان اعتبار برای بیمه محصولات کشاورزی در سالجاری خبر داد و خاطرنشان کرد: در جلسه با وزیر جهاد و معاون رئیس جمهور مقرر شد که از این مبلغ، 350 میلیارد تومان برای خسارت کشاورزان پرداخت شود  که بدنبال ابلاغ آن هستیم تا بحساب کشاورزان واریز شود.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: در بحث حقابه نیز با مدیر عامل آب استان جلساتی داشته ایم و قرار بر این بود که به ازای دریافت این مبلغ مشکلات کشاورزان نظیر لایروبی کانال زهکشی را انجام دهد .

وی با اشاره به مشکلات مدرسه روستا بیان داشت: طرح روستا مرکزی برای اجرای بهتر آموزشی و بالا بردن کیفیت اموزشی مطرح شد ولی متاسفانه روستاهای محروم و دور افتاده در این طرح نادیده گرفته شدکه این موضوع یکی از مشکلات و موارد استیضاح وزیر آموزش و پرورش میباشد که هنوز هم بدلیل برطرف نشدن آن بدنبال ادامه کار استیضاح وزیر هستیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقاضای مردم زیارت برای تبدیل شدن به شهر گفت: تعدادی از روستاهای دشتستان، تقاضای تبدیل شدن به شهر را دارند که بدلایلی دولت کنونی هیچ روستا و شهری را ارتقدء نمیدهد تا شاخصه های ارتقاء تعیین و مدون گردد.

وی در خصوص تکمیل سالن ورزشی روستا بیان داشت : طی سال گذشته 170 میلیون تومان و همچنین سالجاری مبلغ 300 میلیون تومان برای تکمیل سالن ورزشی زیارت تخصیص یافته که امیدواریم دهه فجر افتتاح شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: نوسازی شبکه آبرسانی روستای زیارت نیز در دستور کار است و تاکنون 700 متر از این شبکه نوسازی شده است.

موسوی‌نژاد گفت: در بحث توزیع اعتبارات در روستاها، امسال اعتبارات متناسب با پراکندگی یا تعداد روستاهای یک شهرستان توزیع می‌شود و این موضوع سبب شده که اعتبارات روستاهای دشتستان افزایش یابد.

وی با اشاره به معضل بیکاری جوانان تحصیل کرده اظهار داشت: اجرای طرح بزرگ پتروشیمی دشتستان، مشکل بیکاری جوانان دشتستان و شهرستان‌های استان بوشهر را رفع خواهد کرد.

رئیس شورای اسلامی روستای زیارت ضمن خرسندی از حضور نماینده مردم دشتستان در روستای زیارت اظهارداشت: نماینده دشتستان از روز اول در بین مردم روستا حضور داشت و مشکلات را بررسی نمود که جای بسیار تقدیر و تشکر دارد.

حیدر صداقت عدم پرداخت بیمه کشاورزان ، پرداخت وجه زیاد حقه آبه کشاورزان روستا ، عدم لایروبی کانال زهکشی روستا و تخریبی بودن مدرسه را از مهمترین مشکلات روستا عنوان کرد.

روستای زیارت از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتستان محسوب میشود.

« گزارش تصویری حضور نماینده مردم دشتستان در بین مردم روستای زیارت دشتستان »

http://8pic.ir/images/miv5dqspn5sttd8p1rk6.jpg

http://8pic.ir/images/j1bg5j4qvc071j8o3q9r.jpg

http://8pic.ir/images/h8p4pce0npzbiya9nph3.jpg

http://8pic.ir/images/qurylqj8cwyl2aymybhm.jpg

http://8pic.ir/images/2b1of2kvr8s6yyhuey9t.jpg

http://8pic.ir/images/3qz5w6c8xkypvpngajji.jpg

http://8pic.ir/images/ty5zxdqhcveo0zy67o05.jpg

http://8pic.ir/images/1gmeb91m8ec0o0kv2373.jpg

http://8pic.ir/images/2r0ut6ufoseatgx26qy1.jpg

http://8pic.ir/images/ibxl0wode3bd0t63gv5w.jpg

http://8pic.ir/images/y5finehrezf0rwt9vkb1.jpg

http://8pic.ir/images/5hnchvv00zho20thswa9.jpg

http://8pic.ir/images/1upfh806razjr7f7kri4.jpg

http://8pic.ir/images/o79qp6s43q7rxcoap8pj.jpg

http://8pic.ir/images/90c6zqilbj5w326eb8q5.jpg

http://8pic.ir/images/ey5er9yg07cwor23rzeb.jpg

http://8pic.ir/images/g50tji3hpubfebnkpgks.jpg

http://8pic.ir/images/09dnjcvczbrw2a9l8d30.jpg

http://8pic.ir/images/tqrffzt2o269f62x5px7.jpg

http://8pic.ir/images/r1qz6lisak8hw70yjmia.jpg

http://8pic.ir/images/hmwt3opgoog9r2bm8u2e.jpg

http://8pic.ir/images/b3dvfoapupk6s0ko6mfw.jpg

/

 

نظرات بینندگان