امروز : سه شنبه   08. مهر 1399   11. صفر 1442   29. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4445  تاریخ انتشار:چهارشنبه, 11 آذر 1394 ساعت 00:07 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
شعر و ادبیات از عوامل ماندگاری قیام عاشوراست+تصاویر

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در نشست با انجمن شعر وادب شهرستان دشتستان گفت: شعر و ادبیات از عوامل ماندگاری واقعه عظیم عاشورا در ذهن جامعه امروزی است که سبب ایجاد شور و شعور حسینی در جامعه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد روز سه شنبه عصر طی نشستی با انجمن شعر و ادب دشتستان مشکلات این انجمن را بررس و راهکارها را ارائه نمود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی، اظهار داشت: در جامعه اسلامی شعر و ادبیات تاریخی طولانی دارد، ولی پس از قیام عاشورا عده‌ای تلاش کردند که این چراغ را خاموش کنند تا مانع بیان حقایق این واقعه عظیم تاریخی شوند.

وی افزود: حوادث و وقایع زیادی در طول تاریخ بشریت رخ داده که هیچکدام به اندازه عاشورا جامعه بشری را غمگین نکرد و در یک جمله باید بگویم واقعه عاشورا بزرگترین تراژدی بشریت است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از عواملی که سبب ماندگاری واقعه عاشورا در تاریخ بشری شد، وجود واعظین و تلاش ایشان برای معرفی قیام حضرت سیدالشهداء (ع) بود.

موسوی‌نژاد بیان داشت: حضرت زینب (س) اصلی‌ترین واعظ در واقعه عاشورا است و پس از آن رسالت ایشان، دست به دست به ما رسیده و باید در این راه کوشا باشیم.

http://8pic.ir/images/6dqktkurqmcmbgb9v6sr.jpg

وی اضافه کرد: شهدای انقلاب و دفاع مقدس از عوامل زنده نگه داشتن واقعه عاشورا در جامعه امروزی هستند و ایشان با رشادت و از خود گذشتگی، صحنه‌هایی کوچک از قیام امام حسین (ع) و یارانشان در صحرای کربلا را به نمایش درآوردند.

نقش برجسته شعر و ادبیات در ماندگاری قیام عاشورا

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: هنر شعر و ادبیات نیز از عوامل ماندگاری این واقعه عظیم در ذهن جامعه امروزی است که در ادوار مختلف تاریخی این واقعه را برای جهانیان بازگو کرده است.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: در ادبیات جهانی اشعار و نوشته‌های زیادی در ارتباط با سرور و سالار شهیدان و یاران ایشان نوشته شده که سبب ایجاد شور و شعور حسینی در جامعه است.

وی ادامه داد: نقش شعر و ادبیات در انتقال پیام‌ها و مفاهیم والای قیام عاشورا نقشی بی‌بدیل است و در عرصه‌های مختلف باید از ابزار شعر و ادب برای انتقال مفاهیم حقانی اسلام استفاده کنیم.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور گفت: رعایت مرز بین حق و باطل در بیان مطالب موضوعی است که شاعران باید به آن توجه داشته باشند و در این چارچوب گام بردارند.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: رهبری معظم انقلاب اسلامی علاقه خاصی به مبحث شعر و ادبیات دارند و در موارد متعدد توصیه‌هایی به شعرا داشته‌اند که این قشر با توجه به این آموزه‌ها می‌توانند آثاری ماندگار خلق کنند.

http://8pic.ir/images/v91ucx59izgetqux7ihj.jpg

ضرورت ایجاد سازمان فرهنگی هنری شهرداری برازجان

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ارتباط با نیازمندی‌های فرهنگی دشتستان در سال‌های اخیر پیگیری‌های زیادی انجام داده‌ایم که نتایج بسیار خوبی به همراه داشته است.

موسوی‌نژاد بیان داشت: در مباحث فرهنگی با دو بخش اعتبارات جاری و تملک دارایی مواجه هستیم که از اعتبارات تملک دارایی فقط در حوزه توسعه زیرساخت‌های فرهنگی می‌توان استفاده کرد و در سه سال گذشته در این زمینه موفق بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: مدیریت اعتبارات جاری که برای حمایت از فعالیت‌های فرهنگی می‌توان استفاده کرد به عهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بر اساس سیاست‌گذاری‌های این وزارتخانه است.

عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال‌های قبل مقرر شد پنج مجتمع فرهنگی در برازجان احداث شود که با وجود اختصاص اعتبار تنها دو مورد محقق شد.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: یکی از مشکلات مجتمع‌های فرهنگی نبود نیروی کافی جهت تصدی بخش‌های مختلف آنها است که سبب شده فعالان فرهنگی نتوانند به نحو مطلوب از این فضاها استفاده کنند.

وی افزود: در جلسه‌‌ای که اخیرا با شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان داشتم، پیشنهاد ایجاد سازمان فرهنگی و هنری شهرداری برازجان را مطرح کردم که در رفع مشکلات فرهنگی شهر برازجان و شهرستان دشتستان اثرگذاری بالایی خواهد داشت و امیدوارم این موضوع در آینده‌ای نزدیک محقق شود.

http://8pic.ir/images/htzsyh3t1mcave3pwg0f.jpg

وجود 200 شاعر فعال در دشتستان

رئیس انجمن شعر و ادب دشتستان نیز در این نشست گفت: این انجمن از 21 سال پیش با مدیریت حاج حسین دارند فعالیت خود را شروع کرد و هم‌اکنون شاهد فعالیت 200 شاعر در این انجمن هستیم.

غلامرضا سلیمان‌زاده عدم تخصیص بودجه به این انجمن را از مشکلات انجمن شعر و ادب دشتستان دانست و بیان داشت: در برگزاری شب شعر و مراسم‌های فرهنگی با مشکلات اعتباری مواجه هستیم و امیدواریم با اهتمام مسئولان این مشکلات برطرف شود.

در این نشست هریک از اعضاء انجمن شعرو ادب دشتستان مشکلات را با نماینده مردم دشتستان مطرح کردند.

/

 

نظرات بینندگان