امروز : سه شنبه   21. مرداد 1399   21. ذي‌الحجه 1441   11. آگوست 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4443  تاریخ انتشار:دوشنبه, 09 آذر 1394 ساعت 14:12 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
بررسی مشکلات روستاهای خوشاب و گزبلند + گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان بمنظور بررسی مشکلات با مردم روستاهای خوشاب و گزبلند دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد یکشنبه شب با مردم روستاهای خوشاب و گزبلند دیدار کرد.


نماینده مردم دشتستان در دیدار با مردم روستای خوشاب ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام اربعین امام حسین (ع) و تبریک و تهین بمناسبت فرا رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: مردم روستای خوشاب مردمی ولایتی هستند که در همه عرصه های انقلاب اسلامی حضور داشته اند.

وی افزود: درسالجاری برای پیگیری پرداخت بیمه کشاورزان چندین بار با وزیر جهاد و معاون برنامه ریزی رییس جمهور جلسسه برگزار کردیم که معاون رییس جمهور مبلغی را به این موضوع اختصاص دادند که به محض پرداخت وزیر جهاد بحساب کشاورزان واریز میکند.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد با بیان اینکه در سالجاری هزار میلیارد تومان برای خسارت کشاورزان در کشور تخصیص داد شد ابرازداشت: با پیگیری و نشست های فراوان مبلغ 350 میلیارد تومان برای خسارت محصولات کشاورزان درکشور پرداخت خواهد شد.

وی درمورد کمبود تجهیزات اداره برق گفت: بزودی جلسه ای با وزیر نیرو برگزار خواهیم کرد تا مشکلات و تجهیزات اداره برق را برطرف کنیم که با اینکار بخشی از کمبودها نیز برطرف خواهد شد.

موسوی نژاد در خصوص افزایش اعتبار دهیاریها بیان داشت: طرحی در مجلس مطرح کردیم که مناطق ویژه که از پرداخت ارزش افزوده معاف بودند ملزم به پرداخت ارزش افزوده هستند که این اعتبار بحساب دهیاریها واریز میشود که تقریبا 5/2 تا 3 برابر اعتبار سالهای قبل است.

وی تاکیدکرد: با وحدت ، اتحاد و انسجام است که مشکلات یک منطقه حل خواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس مشکلات شرکتها را نداشتن سرمایه در گردش عنوان کرد و تصریح کرد: باتوجه به مشکلات شرکتها و شهرکهای صنعتی در شهرستان جلسات فراوانی با وزیر صنعت و معدن برگزار کردیم که نتایج خوبی در برداشت.

وی تصریح کرد: دولت باید برای حل مشکلات شرکتها دو بحث سرمایه در گردش و رونق بخشی را در اولویت قرار دهد که متاسفانه در این زمینه کاری انجام نشده است.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور با بیان اینکه اراده جدی برای حل مشکلات حوزه صنعت در کشور وجود ندارد گفت: در سال قبل در لایحه بودجه پیشنهاد 6 میلیاردتومان در حوزه کشاورزی و 6 میلیارد تومان در حوزه صنعت در مجلس ارائه دادم که متاسفانه مورد موافقت قرار نگرفت.

وی درخصوص بحث راههای شهرستان گفت: در سال گذشته 70 میلیاردتومان برای تکمیل بزرگراه برازجان ،دالکی و کنار تخته – برای برقرسانی به منطقه گیسکان 6 میلیاردتومان و در بحث سیلاب 9 میلیاردتومان به شهرستان تخصیص یافت.

نماینده مردم دشتستان مشکل مدارس در روستاها را یکی از گلایه های شدید به وزیرآموزش و پرورش عنوان کرد و بیان داشت: وزیرآموزش و پرورش بدون درنظر گرفتن مدارس در روستاهای دوردست تصمیماتی را اتخاذ میکند که بضرر دانش آموزان در روستاها است و به همین دلیل بحث استیضاح وزیراموزش و پرورش را هنوز در دستور کار قرار داده ایم.

وی گفت: پیگیر تامین تجهیزات مدرسه روستا از استان خواهیم بود.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد درخصوص اعتبارات تخصیص یافته به روستا خاطرنشان کرد: درچند سال اخیر اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان کاهش نیافته و افزایش هم داشته است و اجازه نداده ایم که هیچ حقی از مردم شهرستان ضایع شود.

رییس شورای اسلامی روستای خوشاب با تقدیر وتشکر از زحمات نماینده مردم دشتستان اظهارداشت: تاکنون برای هر مسئله و مشکلی به نماینده و هیئت همراه ایشان مراجعه کرده ام نهایت تلاش و پیگیری را انجام داده اند.

علی فانوسی بحث همکاری اداره برق در حل مشکلات روشنایی روستا و آسفالت کوچه ها را از مهمترین مشکلات روستای خوشاب عنوان کرد.

** مهمترین مشکلات روستای گزبلند

نماینده مردم دشتستان دربررسی مشکلات روستای گزبلند اظهارداشت: مشکل اراضی روستا را طی جلسه ای با مسئولین مربوطه بررسی و پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: طرح هادی در روستاها درسالجاری به احداث زمین چمن و پارک روستایی اختصاص یافته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس درشورای اسلامی درمورد آسفالت کوچه های روستا ابرازداشت: اگر کوچه های روستا زیرسازی شده باشد برای قیروآسفالت از بنیاد مسکن پیگیری خواهیم کرد.

وی در خصوص ترمیم ویا احداث مدرسه روستا گفت: اگر خیری کار احداث مدرسه روستا را شروع کند پیگیری تخصیص اعتبار آنرا انجام خواهیم داد.

نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی درپایان خاطر نشان کرد: درسالجاری بنیاد برکت 6 مدرسه اولویت دارد در دشتستان احداث خواهد کرد.

در پایان جلسه نماینده مردم دشتستان بهمراه چند تن از مردم روستای گزبلند از جاده روستا بازدید بعمل آوردند.

روستاهای خوشاب و گزبلند از توایع بخش مرکزی شهرستان دشتستان محسوب میشوند.

« دیدار با مردم روستای خوشاب »

http://8pic.ir/images/2u2o0rct0yfu9o27ghdu.jpg

http://8pic.ir/images/aw3680oe2507my8r0x6s.jpg

http://8pic.ir/images/il9huqzazsx2fvthdctn.jpg

http://8pic.ir/images/nbeqnhryp1rjbv160r0z.jpg

http://8pic.ir/images/xg92r7z8dqdi85l8py3b.jpg

http://8pic.ir/images/tpvywehfy4ldeaixmwqj.jpg

http://8pic.ir/images/fzaoyfkcjen69s7lqd0j.jpg

http://8pic.ir/images/ocuipqe1ptdh7eetmpqj.jpg

http://8pic.ir/images/ukeh07x8tjab6d7zuhdw.jpg

http://8pic.ir/images/odhp8tham9ua4ziaxmvi.jpg

http://8pic.ir/images/c1vux9q836r9bawea056.jpg

http://8pic.ir/images/tnvt2xz6siwur7qqao34.jpg

http://8pic.ir/images/uew9sb182b48xmi9j56m.jpg

http://8pic.ir/images/j6zcv9enfrw0czpu6sft.jpg

« دیدار با مردم روستای گزبلند »

http://8pic.ir/images/x0xk6dfevrcjaba6tdnv.jpg

http://8pic.ir/images/ba0u59lycobxov0tew5a.jpg

http://8pic.ir/images/l62nigdy6yykrgyemhcs.jpg

http://8pic.ir/images/o3en1ow9adqoebdqwkwj.jpg

http://8pic.ir/images/qpx9dl7h717rr0kscd6z.jpg

http://8pic.ir/images/gezq5qu7alx19qqxuqdl.jpg

http://8pic.ir/images/6kdr3wg3ci8u4t0n25ma.jpg

http://8pic.ir/images/1iinjzyi7919f50snp0a.jpg

http://8pic.ir/images/cydr4aa0e0azafey3arv.jpg

/

 

نظرات بینندگان