امروز : سه شنبه   08. مهر 1399   11. صفر 1442   29. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4440  تاریخ انتشار:شنبه, 07 آذر 1394 ساعت 16:20 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
تخصیص 400 میلیارد ریال اعتبار به سد دالکی+گزارش تصویری

حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد در بررسی مشکلات روستای قلعه سفید بخش مرکزی شهرستان دشتستان گفت: اخیراً 400 میلیارد ریال اعتبار به سد دالکی تخصیص یافته است که تا هفته آتی در اختیار مجریان قرار می‌گیرد و زمینه‌ساز تسریع در روند برنامه‌ زمان‌بندی اجرای پروژه این سد می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد ظهر روز جمعه در دیدار با اهالی روستای قلعه‌سفید دشتستان اظهار داشت: رفع مشکلات روستاها نیازمند عزم جدی مسئولان است که باید با بهره‌گیری از الگوی مدیریت جهادی برای تعالی روستاها تلاش کنیم.


وی افزود: توسعه مناطق روستایی با هدف افزایش انگیزش ماندگاری روستانشینان در مناطق روستایی موضوعی است که رونق تولید و اقتصاد در حوزه‌هایی نظیر کشاورزی و دامداری را به‌دنبال خواهد داشت.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ارتباط با رفع مشکل راه روستا پیگیری‌های وسیعی داشته‌ایم و در ماه‌های گذشته معاونین وزیر راه و شهرسازی و معاون سازمان راهداری کشور به‌صورت میدانی از این مسیر بازدید داشته‌اند.

موسوی‌نژاد بیان داشت: در ارتباط با وجود دکل‌های فشار قوی در میان روستا باید بررسی‌های کارشناسی صورت پذیرد و اگر پس از استقرار اهالی در این مناطق روستایی دکل‌ها نصب شد، دستگاه‌های مربوطه باید نسبت به پرداخت خسارت به اهالی اقدام کنند.

وی در پاسخ به سوال اهالی روستا درباره وضعیت پرداخت خسارت طوفان به منازل و تأسیسات روستایی، گفت: برآورد خسارات طوفان به مناطق روستایی توسط فرمانداری انجام و جهت برنامه‌ریزی برای پرداخت خسارت در اختیار ستاد بحران کشور قرار گرفته است.

* تشریح آخرین وضعیت سد دالکی

رئیس فراکسیون نخل و خرمای مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: روستای قلعه‌سفید قریب به 20 کیلومتر کانال آبیاری نخیلات را در خود جای داده است که بتنی کردن این کانال‌ها نیازمند صرف هزینه بالا است.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: در ارتباط با این خواسته مردمی با مسئولان استانی رایزنی می‌کنم و با پیگیری‌های مرکز زمینه را برای اختصاص بودجه برای بتنی کردن کانال‌های آبیاری روستا در آینده انجام می‌دهم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: بخشی از مشکل آبیاری نخیلات منطقه با احداث سد دالکی برطرف می‌شود و در شرایطی که دولت بنای اجرای طرح‌های جدید را نداشت با پیگیری‌های فراوان در وزارت نیرو شاهد آغاز به کار عملیات اجرایی سد دالکی بودیم.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: در زمان شروع عملیات اجرایی سد دالکی مسئولان وزارت نیرو اعلام کردند که این سد طی مدت سه سال ساخت و به بهره‌برداری می‌رسد و از طریق مرکز پیگیری می‌کنیم که این پروژه حیاتی در زمان معین به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: اخیرا 400 میلیارد ریال اعتبار به سد دالکی تخصیص یافته است که تا هفته آتی در اختیار مجریان قرار می‌گیرد و زمینه‌ساز تسریع در روند برنامه‌ زمان‌بندی اجرای پروژه این سد می‌شود.

* سومین صنعت بزرگ فرآوری خرما در دشتستان

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: سومین صنعت بزرگ فرآوری خرمای کشور در دشتستان احداث شده است که این موضوع نقشی مهم در کاهش مشکلات حوزه فروش خرمای تولیدی نخلداران خواهد داشت.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: براساس اطلاعات موجود این واحد صنعتی که در شهرک صنعتی برازجان مستقر است، توانایی خریداری 30 هزار تن از خرمای تولیدی کشاورزان در طول سال را دارد.

وی ادامه داد: رایزنی برای افزایش قیمت خرید تضمینی خرما که سبب افزایش دو برابری نرخ خرید تضمینی این محصول در سال قبل شد از اقداماتی است که برای رفاه نخلداران در سال گذشته انجام دادیم.

موسوی‌نژاد در ارتباط با روند افزایش قیمت خرید تضمینی خرما، عنوان کرد: بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته هر سال قیمت خرید تضمینی خرمای کشاورزان بر اساس نرخ تورم افزایش می‌یابد.

* ضعف پیمانکاران بومی یکی از عوامل معضل بیکاری است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه مشکل اشتغال جوانان از بدو تصدی جایگاه نمایندگی مردم پیگیری‌های زیادی در حوزه تحقق وعده اشتغال 50 درصدی بومیان در صنایع نفت و گاز انجام داده‌ام.

موسوی‌نژاد اظهار داشت: در حوزه استخدامی نیروهای بومی مصوبه 50 درصدی محقق شده است، ولی در زمینه نیروهای قراردادی و پیمانکاران قانون الزام‌آور به جذب نیروهای بومی وجود ندارد.

وی افزود: نبود پیمانکار بومی قوی از عواملی است که سبب شکل‌گیری مشکل اشتغال شده است و امری طبیعی است که پیمانکاران غیر بومی از نیروهای خود در پروژه‌هایی که در اختیار دارند، استفاده کنند.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: توسعه صنایع در دشتستان و احداث پتروشیمی از مسائل مهمی است که در رفع مشکل اشتغال جوانان تأثیرگذار خواهد بود، به دلیل آنکه پتروشیمی دشتستان در مرحله اولیه زمینه اشتغال دو هزار و 500 نفری جوانان را هموار می‌کند.

* افزایش جمعیت پزشکان متخصص در شهرستان دشتستان

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در زمینه بهداشت و درمان پیگیری‌های خوبی انجام داده‌ایم که افزایش تعداد پزشکان متخصص مستقر در شهرستان از نتایج این پیگیری‌ها است.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته در سال جاری نیز شاهد افزایش جمعیت پزشکان متخصص در رشته‌های مورد نیاز شهرستان خواهیم بود و با تحقق این امر نیاز به مراجعه به مرکز استان برای نیازهای بهداشتی درمانی کاهش می‌یابد.

وی ادامه داد: طی رایزنی‌هایی که با وزیر بهداشت و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر داشته‌ایم، بیمارستان 17 شهریور به‌عنوان دومین بیمارستان دشتستان فعالیت خواهد داشت و در این زمینه شاهد تجهیز امکانات و تأمین نیروی انسانی این بیمارستان بوده‌ایم.

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور گفت: یکی از طرح‌هایی که به مجلس پیشنهاد داده‌ام این است که دانشجویان رشته‌های پزشکی در مناطق بومی جذب شوند و این مسأله به غنای ظرفیت‌های پزشکی دشتستان کمک شایانی می‌کند.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: آموزش هدفمند دانشگاه‌های علوم پزشکی متناسب با نیازهای منطقه نیز از مسائل مهمی است که به رفع مشکل کمبود پزشکان متخصص در مناطق مختلف کشور کمک می‌کند.

* مهم‌ترین مشکلات روستای قلعه‌سفید

رئیس شورای اسلامی قلعه‌سفید نیز در این دیدار گفت: رفع مشکل راه دسترسی روستا از مسائل مهمی است که انتظار داریم نماینده محترم و مسئولان شهرستانی به آن اهتمام داشته باشند.

محمدعلی بحرانی اظهار داشت: عبور دکل‌های برق فشار قوی از میان منازل مسکونی مردم از مشکلاتی است که اعتراض شهروندان را به دنبال داشته و از مسئولان استدعا داریم این مشکل را برطرف کنند.

وی افزود: جبران خسارت‌هایی که طوفان اخیر به تأسیسات روستایی و کشاورزی روستای قلعه‌سفید وارد کرد از مطالبات عمومی مردم است که امیدواریم مسئولان برای پاسخگویی به این مطالبه اهتمام جدی داشته باشند.

بحرانی خاطرنشان کرد: بتنی کردن کانال‌های آبیاری موضوع مهمی است که در شرایط خشکسالی از هدر رفت منابع ارزشمند آبی جلوگیری ‌می‌کند و از مدیران اجرایی شهرستان می‌خواهیم در این زمینه پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

وی بیان داشت: حل مشکل برق چمن مصنوعی روستا از خواسته‌های مهم جوانان روستا است که امیدواریم مدیران اجرایی استان و شهرستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به رفع آن اقدام کنند.

مردم روستای قلعه سفید نماز ظهر و عصر را در مسجد امام حسین (ع) با نماینده مردم شریف دشتستان بجا آوردند.


http://8pic.ir/images/uo469cs6c05tufhlup96.jpg

http://8pic.ir/images/unhglanpmt9bs389kri2.jpg

http://8pic.ir/images/1b1e7fqy626ecdxmc2hf.jpg

http://8pic.ir/images/nvmrg9yne2ivpnp3e6zr.jpg

http://8pic.ir/images/73qlo24xvikc7ragtpq0.jpg

http://8pic.ir/images/ux2z5lh7coesxfc1i1k5.jpg

http://8pic.ir/images/0yl9md1qzi2h5mhfuf0k.jpg

http://8pic.ir/images/pw3haruhq128nzs4gao7.jpg

 

یادداشت 

ک.آریاپور
سه شنبه, 10 آذر 1394
+1 پاسخ
با سلام و تشکر از پیگیریها و تلاش جهت رفع مشکلات
 

نظرات بینندگان