امروز : یکشنبه   06. مهر 1399   9. صفر 1442   27. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4437  تاریخ انتشار:جمعه, 06 آذر 1394 ساعت 15:44 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
اختصاص 350 میلیارد تومان اعتبار به بیمه خسارت کشاورزان کشور + گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در بین مردم روستاهای کلل ، گندم ریز ، بنداروز و نینیزک بخش مرکزی شهرستان دشتستان بمنظور بررسی مشکلات اظهارداشت: با پیگیری زیاد در دیدار با وزیر جهاد و معاون رییس جمهور مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان برای بیمه خسارت کشاورزان کشور از طریق سازمان بودجه تخصیص داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)،حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد پنج‌شنبه شب در بازدید از روستاهای بخش مرکزی دشتستان اظهار داشت: توسعه مناطق روستایی از نکات مهمی است که مسئولان اجرایی باید به آن توجه داشته باشند.

وی افزود: توسعه زیرساخت‌های روستایی و تلاش برای زدودن غبار محرومیت از چهره روستاها سبب افزایش انگیزه ماندگاری میان روستائیان می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: زیبنده نیست اهالی روستاها در برخورداری از برخی نیازها و زیرساخت‌های اساسی با مشکل روبه‌رو باشند.

موسوی‌نژاد بیان داشت: در سال‌های اخیر پیگیری‌ زیادی در رابطه با شناسایی مشکلات روستاها داشته‌ایم و با رایزنی‌های متعدد با مسئولان اجرایی علی‌رغم وجود محدودیت‌ها شاهد ارائه خدمات خوبی در روستاهای دشتستان بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: افزایش اعتبارات دهیاری‌ها با الزام واحدهای صنعتی به پرداخت ارزش افزوده نیز از اقدامات موثر مجلس شورای اسلامی است که با توجه به وجود مناطق ویژه اقتصادی در استان، دهیاری‌های دشتستان از این اعتبارات بهره‌مند می‌شوند.

اختصاص 350 میلیارد تومان اعتبار به بیمه کشاورزی

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور گفت: پرداخت خسارت‌های کشاورزان از محل بیمه کشاورزی از خواسته‌های عمومی مردم دشتستان است و در مرکز پیگیری‌های وسیعی در این ارتباط انجام داده‌ایم.

موسوی‌نژاد بیان داشت: در آینده‌ای نزدیک 350 میلیارد تومان اعتبار توسط بیمه کشاورزی کشور وصول می‌شود که از این طریق بخشی از خسارت‌های وارده به کشاورزان در استان‌های مختلف کشور جبران می‌شود.

وی افزود: این مهم طی دیدارهایی که با وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور داشته‌ایم حاصل شده و برای دفاع از حقوق کشاورزان دشتستان در مرکز رایزنی‌های خود را ادامه خواهم داد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: خرما یکی از مهم‌ترین تولیدات کشاورزی دشتستان است و در سال‌های اخیر پیگیری‌های زیادی در ارتباط با مشکلات نخلداران انجام داده‌ام.

موسوی‌نژاد یادآور شد: پیگیری جهت تاسیس فراکسیون نخل و خرما در مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری ویژه مشکلات استان‌های خرماخیز از اقداماتی است که نتایج ارزشمندی به دنبال داشته است.

وی ادامه داد: خریداری بیش از 10 هزار تن خرمای کشاورزان در سال 92 که مانع از زیان اقتصادی جمع کثیری از کشاورزان دشتستان شد، از اقداماتی است که در فراکسیون نخل و خرمای مجلس پیگیری کردیم.

اجرای طرح هادی و تکمیل خانه عالم روستای کلل

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد صنایع فرآوری خرما یکی از راهکارهای اساسی در برون‌رفت از مشکلات حوزه خرما است که انتظار داریم مسئولان دولتی با جدیت در این زمینه برنامه‌ریزی کنند.

موسوی‌‎نژاد اذعان داشت: اعتقاد دارم قیمت خرما باید از طریق عرضه و تقاضا و توسط نخلداران تعیین شود و اعتقاد دارم اعلام زودهنگام قیمت خرید تضمینی خرما به این موضوع ضربه می‌زند.

وی ادامه داد: اگر قیمت خرید تضمینی در فصل برداشت محصول خرما اعلام شود، سقف قیمت خرما محدود می‌شود و قدرت مانور بازار خرما از کشاورزان گرفته می‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: شروع به کار عملیات اجرایی سد دالکی در شرایطی که دولت قصد اجرای پروژه جدید نداشت، از پیگیری‌های ارزشمندی است که جهت رفع مشکلات باغداران منطقه انجام داده‌ایم.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: در سال جاری یک میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح هادی و 350 میلیون ریال اعتبار برای تکمیل خانه عالم به روستای کلل اختصاص یافته است، که در توسعه زیرساخت‌های عمرانی و فرهنگی روستا موثر است.

ضرورت اجرای طرح هادی در روستای گندم‌ریز

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور اظهار داشت: روستای گندم‌ریز دشتستان با مشکلات زیادی مواجه است که رفع آنها عزم جدی مسئولان اجرایی را نیاز دارد.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: مشکلات مربوط به زمین‌های کشاورزی روستا را از طریق مذاکره با مسئولان امور اراضی و منابع طبیعی استان برطرف می‌کنیم و در صورت لزوم از طریق مجاری ملی این مشکل را پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: اجرای طرح هادی و نصب چراغ و علائم راهنمایی در سه‌راهی روستا را پیگیری‌ می‌کنیم و از مسئولان می‌خواهیم این موضوع را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری یک پارک روستایی در روستای گندم‌ریز احداث می‌شود که یک زیرساخت تفریحی مناسب برای اهالی این روستا و خصوصا کودکان است.

موسوی‌نژاد اضافه کرد: در ارتباط با مشکل راه روستای گندم‌ریز تا امامزاده ابوالقاسم از مسئولان می‌خواهیم موضوع را سریعا بررسی کنند و در صورت احتیاج به منابع مالی محدود از طریق منابع استانی موضوع را برطرف کنند.

وی تصریح کرد: اگر اعتبارات استانی پاسخگوی رفع این مشکل نباشد، موضوع را از مرکز پیگیری کرده و برای جذب اعتبارات ملی جهت اجرای این طرح رایزنی می‌کنم.

رئیس فراکسیون نخل و خرمای مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال جمعی از کشاورزان حاضر در نشست بررسی مشکلات روستای گندم‌ریز، یادآور شد: خسارت به گوجه کشاورزان استان پرداخت شده و برخی کشاورزان به اشتباه فکر می‌کنند مبلغ دریافتی کشاورزان بعضی استانها مربوط به خسارت گندم است.

احداث جاده بین مزارع در بنداروز

موسوی‌نژاد گفت: در حوزه کشاورزی مسئولان استانی اهتمام جدی برای توسعه استان نداشته‌اند و بحران‌هایی نظیر خشکسالی‌های پیاپی نیز بر مشکلات افزوده است.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با همراهی نمایندگان مجلس دنبال بخشودگی سود تسهیلات کشاورزان هستیم که با وجود پیگیری‌های فراوان، هنوز این موضوع از جانب دولت ابلاغ نشده است.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: در سال 94 اعتبارات خوبی به روستای بنداروز اختصاص یافته که در حوزه‌های مختلف به رفع مشکلات و محدودیت‌های این روستا کمک می‌کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در ارتباط با احداث جاده بین مزارع در سال جاری 400 میلیون ریال به بنداروز اختصاص یافته و با اعتبار 150 میلیون ریال شاهد اجرای طرح محوطه‌سازی در امامزاده روستا خواهیم بود.

موسوی‌نژاد خاطرنشان کرد: عملیاتی شدن پروژه گازرسانی به روستا از اقدامات مبارکی است که طی روزهای اخیر شاهد آن بوده‌ایم و این مهم پس از رایزنی‌های فراوان در مرکز و مذاکرات با مسئولان استانی حاصل شده است.

مسئولان به تجهیز مدارس روستایی اهتمام ورزند

رئیس فراکسیون نخل و خرمای مجلس شورای اسلامی گفت: به‌منظور اجرای طرح‌های آبخیزداری با هدف جلوگیری از سیلاب‌ها و جلوگیری از هدر رفت آب سال گذشته 90 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان دشتستان اختصاص یافت.

موسوی‌نژاد بیان داشت: در بحث خسارت محصولات کشاورزی در مواردی که کشاورزان از خدمات بیمه‌ای برخوردار هستند، بیمه خسارت ایشان را جبران می‌کند.

وی ادامه داد: در مواردی که کشاورزان فاقد بیمه محصولات کشاورزی هستند، ستاد بحران کشور براساس برآورد خسارت سازمان جهاد کشاورزی بخشی از خسارت وارده به کشاورزان را جبران خواهد کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درباره افزایش قیمت برق، ابراز داشت: در استان بوشهر برق با تعرفه گرمسیری عرضه می‌شود و افزایش قیمت برق رخ نداده است.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: مصاحبه هزینه برق منطبق بر مصرف مشترکان است و با افزایش مصرف برق بر اساس الگوی مصرف مناطق گرمسیری، نرخ برق به‌صورت تصاعدی افزایش می‌یابد.

نینیزک مشکلات زیرساختی زیادی دارد/لزوم برنامه‌ریزی مسئولان برای رفع مشکلات روستا

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داشتیم روستای نینیزک با توجه به همجواری با امامزاده و جاذبه‌های توریستی مورد حمایت مسئولان استان قرار گیرد.

موسوی‌نژاد اذعان داشت: زیبنده نیست یکی از روستاهای استان بوشهر با مشکلات اساسی در حوزه زیرساختی مواجه باشد و پس از تذکرات و مکاتبات با مسئولان جهت رفع مشکلات روستا هنوز مشکلات وجود داشته باشند.

وی افزود: گازرسانی به روستا از خواسته‌های مهم مردم است که از طریق شرکت گاز استان و مسئولان وزارت نفت برای تحقق این امر رایزنی می‌کنیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در سال جاری اعتبار گازرسانی به بخش‌های ارم و بوشکان تخصیص یافته است که اگر شبکه انتقال گاز به این دو بخش از کنار روستا رد شد، در سال جاری گازرسانی روستای نینیزک را پیگیری می‌کنیم.

موسوی‌نژاد گفت: اگر خط گاز ارم و بوشکان از کنار نینیزک عبور نکند، زمینه گازرسانی به این روستا از خط گاز برازجان در سال 95 را فراهم خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به نیازهای آموزشی روستا، پیگیری می‌کنیم که در سال جاری تجهیزات مورد نیاز مدرسه روستایی نینیزک تامین شود.

مهم‌ترین مشکلات روستاهای کلل، گندم‌ریز، بنداروز و نینیزک

اهالی روستای کلل در دیدار با نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پرداخت خسارت کشاورزان از طریق صندوق بیمه محصولات کشاورزی و ستاد بحران کشور تاکید کردند.

رفع مشکلات مدرسه روستای کلل از دیگر خواسته‌هایی بود که اهالی کلل در این دیدار به آن اشاره داشتند و خواهان پیگیری عاجل مسئولان در این ارتباط بودند.

ضرورت تعریز جاده روستای گندم‌ریز، مشکلات روستا در حوزه مالکیت در ارتباط با زمین‌های کشاورزی، کمبود فضای آموزشی از خواسته‌هایی بود که اهالی گندم‌ریز مطرح کردند.

اجرای طرح هادی در روستای گندم‌ریز مهم‌ترین خواسته اهالی این روستا بود و خواهان پیگیری ویژه نماینده دشتستان در این ارتباط شدند.

اهالی روستای نینیزک نیز ضعف ولتاژ برق، مشکل آب آشامیدنی، خرابی مدرسه روستا و مشکلات مخابراتی روستا را به‌عنوان اساسی‌ترین مطالبات خود مطرح کردند.

در این بازدید میدانی حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد از روستاهای کلل، بنداروز، گندم‌ریز و نینیزک بازدید کرد و ضمن شنیدن مشکلات و خواسته‌های مردمی به درخواست‌های مردمی پاسخ داد.

« گزارش تصویری دیدار با مردم روستای کلل »

http://8pic.ir/images/in9zxkg7zmnvuph3yofo.jpg

http://8pic.ir/images/tan105e50h9dqimxylil.jpg

http://8pic.ir/images/o7h8f0xjcw782siv8leg.jpg

http://8pic.ir/images/zixarzji5c8a0pqbz8b9.jpg

http://8pic.ir/images/psdtws8odzv30uy2kuj7.jpg

http://8pic.ir/images/9fhbfuazyruyrlh87hnl.jpg

http://8pic.ir/images/9gw5jnuv3ftkmi0gnz2m.jpg

« بازدید از دهانه ایستگاه پمپاز کلل ، زیارت و بنار آبشیرین »

http://8pic.ir/images/2mofsyicn1meq9lbex3d.jpg

http://8pic.ir/images/urf1917a9kg63qa4hq2s.jpg

http://8pic.ir/images/sg53q28a5wmc9zftkclg.jpg

http://8pic.ir/images/3rr2wkzi35qbzrqq1tje.jpg

http://8pic.ir/images/7i79p282ret7iz8nuwz0.jpg

http://8pic.ir/images/dx3d6mi3otflq76ho86l.jpg

http://8pic.ir/images/ozk5oni58lunvj75r6sx.jpg

http://8pic.ir/images/i53p90q4cbeb5x1kacir.jpg

« گزارش تصویری حضور نماینده مردم دشتستان دربین مردم روستای گندم ریز »

http://8pic.ir/images/re83t3xtbqaiyu31qb38.jpg

http://8pic.ir/images/vf6io2thrnb38v86db0r.jpg

http://8pic.ir/images/uf5niw5a95ufxbrmriwn.jpg

http://8pic.ir/images/mqgf3gmehz6oufey3j7p.jpg

http://8pic.ir/images/pffkjnx995s8s7qvolkf.jpg

http://8pic.ir/images/rqgc12co3l21oolgebyu.jpg

http://8pic.ir/images/22cq5kftoyoxm8pbbux1.jpg

http://8pic.ir/images/qm1br18crl0y2ubbvt4o.jpg

http://8pic.ir/images/80kylvaxy0xhuncq9qgq.jpg

http://8pic.ir/images/8turrtkl3z0gmh23jrmu.jpg

http://8pic.ir/images/r510uukfjxh2lrk8vnrx.jpg

http://8pic.ir/images/6ytervn80joqot58h6z3.jpg

« گزارش تصویری دیدار با مردم روستای بنداروز »

http://8pic.ir/images/akjzlxgv8896z9l0bdsc.jpg

http://8pic.ir/images/vgrm7euuwndeel6qpv1e.jpg

http://8pic.ir/images/dmknodfy1yn6z3rvcsi6.jpg

http://8pic.ir/images/qk9x76q9evaa2l85bf19.jpg

http://8pic.ir/images/b8tlg4k5rqxl2dcfw5p0.jpg

http://8pic.ir/images/ouyyq5fq3un0whydqeys.jpg

http://8pic.ir/images/9lhz8uz21who1o0lkvp1.jpg

http://8pic.ir/images/xmgzpaqdu53g7s8odffq.jpg

« گزارش تصویری دیدار مردمی حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نژاد با مردم روستای نینیزک »

http://8pic.ir/images/9yoe82mjyk7shu8zr270.jpg

http://8pic.ir/images/obdbfh8cmp6pktwj44kh.jpg

http://8pic.ir/images/kygdrahu724706gq50av.jpg

http://8pic.ir/images/soy3zwglpgxqtldn1w7f.jpg

http://8pic.ir/images/5o55kk1xtjtow5mg6mdq.jpg

/

 

نظرات بینندگان