امروز : سه شنبه   08. مهر 1399   11. صفر 1442   29. سپتامبر 2020

با ما در اینستاگرام

با ما در اینستاگرام

دیدگاه کاربران

 • سلام عليكم تمام قرارداديهاي مظلوم خواهشمنديم طرح تصويب شده يك فوريتي ساماندهي قرارداديها در سال 91 را پيگيري نماييد. با سپاس
 • برای دولت مدعی تدبیر و امید و پیرمردان کابینه که توان مدیریت زندگی شخصی خود را ندارند متاسف هستم که می توان گفت با وضعیتی که برای بازنشستگان مهر 93 بوجود آوردند بد نام ترین دولت تا حال حاضر را برای خود ثبت نموده اند و پیشنهاد می شود که کلماتی چون عدالت ، امید ، راستگویی و صداقت را با مصوبه هیات دولت تا پایان این دولت حذف نمایند و تبعیض و بی عدالتی که شاخصه گروه تدبیر و امید است را پر رنگ تر سازند ...
 • عملکرد این دولت و وزیر آموزش و پرورش باعث شد که فرهنگیان و قاطبه مردم در شهرستان ها به ماهیت این دولت که بی توجهی به معیشت و مطالبات به حق مردم است پی ببرند و به اصول گرایان رای بدهند نمونه آن رفتار دولتمردان در ارتباط با بازنشستگان فرهنگی مهر 93 است که در تاریخ بی نظیر است بعد از قریب 19 ماه پاداش این قشر زحمت کش را پرداخت نکرده اند و در افزایش حقوق سال 94 شامل افزایش فوق العاده شغل و رتبه بندی ب...
 • با سلام ضمن تبریک سال نو خدمتتون عرض کنم که باز نشسته پیش از موعد مهر 93 هستم به علت نیاز مالی با 29 سال سابقه در پست مدیریت هنرستان خودم رو باز نشسته پیش از موعد نمودم ولی تا کنون پاداشم رو دریافت نکردم وهر روز مشکلی برمشکلاتم اضافه میشود وبا وجود گرفتن وامها با سود بالا بیچاره شدم وناتوان از پرداخت ان نمی دانم به چه کسی مراجعه کنم از این زندگی خسته شدم باز نشسته یک مهر 93 از گیلان اطاقور
 • با سلام خدمت سید بزرگوار بعد از ماهها انتظار پرداخت پاداشها شروع شده ولی بازم برای نور چشمیها در منطقه ما گفته شده باز نشستگان پیش از موعد بمونن در اخر اخه پیش از موعد اگر نیاز مالی نداشت که باز نشسته نمی شد خواهشمندم درمجلس مطرح فرمایید اگر فانی میگه تامین اعهتبار شده این چه وضع پرداخته؟گیلان لنگرود کومله اطاقور
 • تا وجود مقدس رهبر معظم انقلاب پایدار است اصلاح طلبان پشیزی نیستند که بخواهند کاری کنند . اگر نه 36000 رای نه 3000000رای بلکه تمام باطل هم پشت آنها باشند؟
 • مکتب اسلام ما مکتب علی (ع)ان شیر مرد تاریخ و پدر یتیمان کوفه هست.ای سید بزرگوارما ملت ما طابع قانون است.غم ما نه از بحر کرسی نمایندگیست از این است که فردی که همه استان یکپارچه او را صدا میزنند به دلیل دشمنی منافقان کنار گذاشته شده است با تخریب شخصیتی که ولله قسم اوج ستم است مسلمانی را به چیز دروغی نسبت بدهند در حالی که مومن ترین مومن است و مردم پشت سرش نماز میخوانند و باورش دارند.در تاریخ همیشه مد...
 • نمیدانم سید بزرگوار به کدامین گناه شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکرده است ولی همین را میدانم که تنها گناه شما فریاد زدن جهت بدست آوردن حقوق مردم دشتستان بود که به کام بعضی ها خوش نیامده ولی خدای باری تعالی جای حق نشسته و شاهد هم هست که پس از انقلاب تاکنون دشتستان نماینده ای به شایستگی جنابعالی به خود ندیده است پیروز و سربلند باشید
 • کاندیدایی که یک شبه اصولگراشد. آقایان سری به ستاد کاندید به اصطلاح اصولگرا بزنید تمام افراد دست اندر کار ان یا حامیا فتنه بوده اند یا سابقه گروهکی دارند . مردم ما هوشیارند به کی رای دهند.
 • خیلی غمگینم واسه تاییددنشدنتون ولی ازخدا میخواهم برایتان آنچه صلاح هست مقدر فرماید
 • با سلام من از بوشهرم ولی اینقدر در مدح شما فرو رفته ام که هیچ کس باورش نمیشود؟ از نظر من هر کس از نظر الگو در ایمان و ارتباط و منش و بندگی خدا دنبال شخصی میگردد آن شخص جز اقای موسوی نژاد نیست ونمیدانم چگونه همچین کسی را رد صلاحیت کرده اند به کدامین گناه؟ زیرا حرف دل مردم را میزند؟
 • اللهم عجل لولیک الفرج آقا جان سلام.ما منتظر حضور شما در انتخابات هستیم و می دانم به حول قوه الهی با حضور شما لرزه بدن دیگر کاندیدای مجلس دهم حوزه دشتستان را خواهد گرفت.ما چشم انتظار حضور شما هستیم زیرا صندلی مجلس تنهاحق جنابعالی است زیرا دلسوزانه و بدون هیچ گونه ترسی تمام خواسته و حرف های مردم را به گوش مسوولان می رسانی و از خدای باری تعالی برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون دارم.
 • یعنی قبل از انتخابات هم پاداش ما پرداخت نمیشه؟ما چه کنیم با این همه قرض دیگر برای ما انتخابات که سهله زندگی بی معنی است وقتی شکم گرسنه باشد ...
 • باسلام وتشکراز زحمات نماینده گرامی نظربه اینکه اقدامی عملی جهت گرفتن حقوق حقه فرهنگیان بازنشسته توسط نمایندگان گرامی که به پایان عمرکاری خود نزدیک می شوند صورت نگرفته جای سپاس دارد که حداقل درد دل فرهنگیان رادرسایت خود نمایش دادند.مادرانتخابات ریاست جمهوری نیز درقبال این دولت خودرا مسئول میدانیم. خدمت به مردم درنظام مقدس جمهوری اسلامی لیاقت وسعادت می خواهد که نصیب همه کسی نمی شود.
 • ایا تا کنون دیدهاید از مدعیان امانتداری خیانت در امانت را؟ایا تا کنون دیده اید از مدعیان صداقت دروغگویی را؟ایا تا کنون دیده اید مدعیان حمایت از مظلومین مظلوم کشی را ؟ایا ....اری با باز نشستگان فرهنگی 93 چنین کردند حقشان پاداششان را بعد از دو سال پرداخت نکرده واصلا به روی خود نمی اورند که چنین چیزی بوده

پیوند ها

 کد خبر: 4428  تاریخ انتشار:پنجشنبه, 05 آذر 1394 ساعت 04:58 تعداد بازدید: چاپ  نسخه چاپی
      فرستادن به ایمیل  ارسال برای دوستان
      مشاهده در قالب PDF  نسخه PDF
نوسازی شبکه های اب و برق عمده ترین مشکل روستاهای عیسوند و چاه عربی + گزارش تصویری

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بمنظور بررسی مشکلات با مردم روستاهای عیسوند و چاه عربی بخش مرکزی شهرستان دشتستان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی (تکلیف)، دیدار عمومی و نشست بررسی مشکلات روستاهای عیسوند و چاه عربی شامگاه چهارشنبه 04/08/94 برگزار شد و مردم روستاها مشکلات خود را با نماینده مردم دشتستان در میان گذاشتند.

حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد در نشست بررسی مشکلات روستاهای عیسوند و چاه عربی اظهار داشت: توسعه مناطق روستایی از اهدافی است که با جدیت به آن توجه داریم و از همه ظرفیت‌ها برای تحقق این امر استفاده می‌کنیم.

وی افزود: نبود زیرساخت‌های مناسب عمده‌ترین مشکلاتی است که روستاهای دشتستان از آن رنج می‌برند و با توجه به محدودیت‌های فراوان در سال‌های اخیر اقدامات خوبی برای توسعه زیرساختی مناطق روستایی دشتستان صورت گرفته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نوسازی شبکه‌ آب در روستاهای دشتستان از اقدامات خوبی است که در سطح شهرستان شاهد آن هستیم و در روستای عیسوند نیز نوسازی بخشی از شبکه‌های آب روستا انجام شده است.

موسوی‌نژاد بیان داشت: احداث و تکمیل زمین چمن مصنوعی روستای عیسوند نیز از پروژه‌های ارزشمندی است که در سال جاری شاهد تحقق آن خواهیم بود.

وی اضافه کرد: رفع مشکلات عیسوند در حوزه راه و شهرسازی را مطابق وعده‌های مسئولان راه استان و شهرستان دنبال می‌کنیم و نصب تابلوی راهنمای عیسوند نیز اولویتی است که مسئولان راه و شهرسازی دشتستان باید مورد توجه قرار دهند.

**رفع مشکل ایاب و ذهاب دانش‌آموزان عیسوند

رئیس فراکسیون نمایندگان استان‌های جنوبی کشور اذعان داشت: برطرف کردن مشکل سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزان روستاهای بخش مرکزی دشتستان نیز از اولویت‌هایی است که به آن توجه داریم.

موسوی‌نژاد عنوان کرد: در ارتباط با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب تحصیلی کودکان و نوجوانان عیسوند به دهیاری این روستا، پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم و با تحقق این امر زمینه آسایش خانواده‌ها را فراهم می‌کنیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ارتباط با ضرورت اجرای طرح هادی در چاه عربی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مذاکراتی داشته‌ام و در این راستا قول مساعد همکاری داده‌ شده است.

**ضرورت اجرای طرح هادی روستایی در چاه عربی

موسوی‌نژاد عنوان کرد: اگر روستاها از امکانات کافی برخوردار نباشند، روستانشینان به شهرها مهاجرت می‌کنند که این موضوع در کنار مشکلاتی که در فعالیت‌های تولیدی و کشاورزی ایجاد می‌کند، مشکلات شهرها را هم افزایش می‌دهد.

وی متذکر شد: مسئولان اجرایی باید توجه داشته باشند که حمایت از روستاها و توسعه مناطق روستایی در حقیقت کمک به غنای اقتصادی، کاهش مشکلات اشتغال و کاهش مشکلات حوزه شهری است.

در این آیین اهالی روستای عیسوند فرسودگی شبکه آب روستا، نوسانات شبکه برق روستا، مشکل راه روستا و نبود تابلوی راهنما در جوار روستا، ضرورت تکمیل طرح هادی و رفع مشکل ایاب و ذهاب دانش‌آموزان را از مشکلات خود مطرح کردند.

همچنین مردم روستای چاه عربی نیز فرسودگی شبکه آب و برق روستا، اجرای طرح هادی و توسعه زیرساخت‌های ورزشی در این روستا را مورد تاکید قرار دادند و خواهان پیگیری نماینده دشتستان در ارتباط با مشکلاتی که کشتارگاه مرغ مجاور روستا برای سکنه ایجاد کرده، شدند.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی دشتستان خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از 15 هزار و 500 متر شبکه آبرسانی در روستاهای مختلف دشتستان تعویض شد.

شریفی بیان داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته در سال جاری حدود سه هزار و 500 متر شبکه آب در روستاهای دشتستان نوسازی شده و در ماه‌های آتی نیز شاهد نوسازی دو کیلومتر شبکه آب در روستاهای دشتستان خواهیم بود.

وی اضافه کرد: با توجه به حجم بالای فرسودگی شبکه آب در شهرستان دشتستان، باید منطبق ظرفیت منابع و امکانات موجود و با تاکید بر اولویت‌ها برای نوسازی و تعویض شبکه‌های فرسوده آب در دشتستان برنامه‌ریزی کنیم.

این مسئول اذعان داشت: تعویض شیر فلکه روستای عیسوند در خط اصلی آب مجاور روستا یکی از خواسته‌های عمومی مردم است که انجام آن به‌ سادگی امکان‌پذیر نیست.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی دشتستان عنوان کرد: بسته شدن این شیرفلکه منجر به قطع آب بسیاری از روستاهایی که در مسیر این خط انتقال آب قرار دارند می‌شود و به هماهنگی با مدیریت آبفار استان نیاز دارد.

شریفی گفت: پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم که رفع این مشکل در فصل زمستان انجام شود تا مردم مشکلات کمتری در اثر قطعی آب تحمل کنند.

رئیس اداره برق برازجان خاطرنشان کرد: رفع مشکل روشنایی کوچه‌ها در مناطق روستایی بر اساس توافق با شرکت توزیع برق به‌صورت مشارکت 50 درصدی دهیاری‌ها انجام می‌شود.

زمانی بیان داشت: در ارتباط با روشنایی مناطق روستایی دشتستان پس از وقوع طوفان شاهد وقوع مشکلاتی در سطح شهرستان دشتستان بودیم.

وی در ارتباط با میزان خسارات طوفان به تاسیسات برق دشتستان، اضافه کرد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته طوفان‌های اخیر 10 میلیارد ریال خسارت به تاسیسات برق شهرستان دشتستان وارد کرده است.

رئیس اداره برق برازجان ابراز داشت: جابه‌جایی تیربرق نقاط روستایی در هنگام اجرای طرح هادی یکی از خواسته‌های مهم مناطق روستایی است که بر اساس قانون مجری طرح هادی موظف به جابه‌جایی پایه‌های برق است.


« بررسی مشکلات روستای عیسوند »

http://8pic.ir/images/ahhmxtywmacip2o27qhv.jpg

http://8pic.ir/images/f6g8enlp4s8zmg263e7d.jpg

http://8pic.ir/images/dek8szomjfhonhyvue7c.jpg

http://8pic.ir/images/w72sv3m1a0abtve5d0h8.jpg

http://8pic.ir/images/1kl7ihkgokplspxhhvol.jpg

http://8pic.ir/images/i0sc857r1k1n3xicn4yv.jpg

http://8pic.ir/images/m9h2z7n5mqifhkwc91y9.jpg

http://8pic.ir/images/nhknkxolha7lg2123yup.jpg

http://8pic.ir/images/8iivxp7h5hktwlqaccns.jpg

http://8pic.ir/images/1jgi1t7z5gwyroqykme5.jpg

http://8pic.ir/images/r84vwy7h9z5j0g5u6qbt.jpg

http://8pic.ir/images/947p5pm117jy1iudsgyn.jpg

http://8pic.ir/images/6w5m2cyosubp6c4pcy6z.jpg

http://8pic.ir/images/fje6w69izjgyihz7xvm4.jpg

http://8pic.ir/images/dz5z2xdfq1kixfomdldz.jpg

http://8pic.ir/images/ijanp4a92zst27g810jo.jpg

http://8pic.ir/images/kr3xemx6ew55wrbsw2s1.jpg

http://8pic.ir/images/5ysxkr2ep1icf4in0z20.jpg

http://8pic.ir/images/bjifjpbuh97igalkd55n.jpg

« بررسی مشکلات روستای چاه عربی »

http://8pic.ir/images/dh8ccvxae0ecgzos231m.jpg


http://8pic.ir/images/kmxer0diy873dk3eb2cj.jpg

http://8pic.ir/images/2ubzsht2qm0svqan19fm.jpg

http://8pic.ir/images/kmqarei482vtfn81ojq5.jpg

http://8pic.ir/images/2cd1feeyp8f2l5jiddu4.jpg

http://8pic.ir/images/wds91d5d3uny2nc4i3h1.jpg

http://8pic.ir/images/quol2b3hjd7y0fnq0b8j.jpg

/

 

نظرات بینندگان